reklama

O2 vylepšuje Můj první tarif, navyšuje objem dat

O2 vylepšuje Můj první tarif, navyšuje objem dat
2022-08-16T09:28:51+02:00
• 16. 8. 2022

Fotka od Paul Hanaoka z Unsplash

Letní měsíce většinou patří nějakým speciálním nabídkám mobilních operátorů. Například T-Mobile přinesl navýšení FUP balíčku zdarma, jakmile vyčerpáte dat. Vodafone například nyní znovu zavedl limitované edice tarifů. Jeden se snaží lákat na cenu pod 300 Kč, druhý naopak láká na 10GB FUP. Operátor O2 samozřejmě nemohl stát stranou a oprášil 100GB předplacenku. Nyní zde ale má další novinku pro nejmenší.

Můj první tarif

O2 z ničeho nic oznámilo vylepšení tarifu pro mladé zákazníky, tedy pro děti a mladistvé. Můj první tarif má nastavenou cenu na 299 Kč, přičemž součástí je 1 GB FUP, 120 minut do všech sítí a neomezené SMS zprávy v rámci sítě O2.

„I ti nejmladší uživatelé telefonu potřebují internetové připojení, aby mohli být se svými rodiči vždy v kontaktu. A to především v moment, kdy se vrací zpět do školních lavic. Rozhodli jsme se proto navýšit data u Mého prvního tarifu z jednoho na 3 GB,” říká Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2.  

o2 387x533x

Zdroj: O2

Od 17. srpna se tedy u tohoto tarifu mění FUP limit. Dojde k navýšení z 1 GB na 3 GB, přičemž cena zůstává stejná a nic dalšího se nemění. Stále bude možné například využívat maximální přenosové rychlosti, i v rámci 5G sítě.

„Chceme tak našim nejmladším zákazníkům zpříjemnit poslední dva týdny prázdnin a věříme, že větší množství dat za stejnou cenu potěší i rodiče,” myslí si Silvia Cieslarová. 

Dá se říci, že tato modifikace reaguje se zpožděním na menší konkurenční přestřelku mezi operátory T-Mobile a Vodafone v kategorii tarifů kolem 300 Kč. I tak při srovnání tarifů vychází nabídka O2 trochu nevýhodně.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim