reklama

HMD Global zřejmě chystá předplatné nazvané Circular

HMD Global zřejmě chystá předplatné nazvané Circular
2022-08-11T13:30:54+01:00
• 11. 8. 2022

Zdroj: HMD Global

Společnosti se čím dálo více začínají zaměřovat na ekologii a udržitelnost, což má dopad i na balení smartphonů, obsahu příslušenství a také jednotlivé komponenty. V této oblasti je hlavním hráčem firma Fairphone, která navíc představila službu Easy. Jde o předplatné k mobilním telefonům, v rámci kterého vám vydrží mobil déle a navíc budete mít pravidelně nové zařízení, přičemž původní bude recyklováno samotnou společností. Zřejmě se něco podobného chystá i u Nokia mobilů.

Předplatné pro mobily?

Uživatelé aplikace MyPhone na telefonech Nokia dostali ve Velké Británii upozornění, nebo respektive se jim ukázala reklama na službu Circular. Bohužel samotný popis není nějak konkrétní a sama firma odmítla cokoliv zatím komentovat. Nechce se vyjadřovat k budoucím službám.

NOkia Circular subscription 2 461x1024x

Zdroj: nokiamob (se souhlasem)

V textu na obrázku výše je poněkud zvláštní textace. V jedné části se uvádí, že získáte to nejlepší od Nokie bez vlastnění samotného zařízení. To bez jakéhokoliv dalšího vysvětlení trochu nedává smysl, ale v dalším textu se uvádí, že se jedná o program odměn a také o snahu udržet vaše zařízení mimo skládku.

Zřejmě již příští měsíc se dočkáme uvedení a vysvětlení této novinky. Možná se bude jednat o předplatné, v rámci kterého budete mít aktuální zařízení, přičemž původní bude recyklování a podobně. HMD Global má zkušenosti se službami navíc. Příkladem je HDM Mobile nebo HMD Connect.

Zdroje: nokiamob.net, phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim