reklama

iPhone 13 upravený společností Caviar prošel brutálním testem, dokáže zastavit kulku

iPhone 13 upravený společností Caviar prošel brutálním testem, dokáže zastavit kulku
2021-12-19T15:00:48+01:00
• 19. 12. 2021

iPhone 13 Pro Stealth 2.0; Zdroj: GSM Arena

Společnost Caviar proslula díky ekluzivním a také velmi drahým úpravám zařízení jiných výrobců. Mezi poslední kousky patří například Samsung Galaxy Z Flip 3 a Z Fold 3 nebo iPad Pro. Loni před Vánocemi společnost upravila také iPhony 12, které kompletně přišly o fotoaparáty a zadní stranu pokrýval plát titanu. Tato úprava nesla název Stealth a nyní se jí dočkaly také nejnovější iPhony 13 Pro a Pro Max. Caviar nyní na svém YouTube kanále demonstruje jejich odolnost velmi brutálním testem.

iPhone 13 ProStealth 2.0 v brutálním testu

Tzv. crashtesty nejsou na YouTube žádnou novinkou, mnoho kanálů se zaměřuje výhradně na tyto testy odolnosti. Tímto testem nyní prošel také nový iPhone 13 Pro Stealth 2.0, namísto pádu ale dostal zabrat mnohem více. Podrobil se totiž hned dvěma výstřelům z pistolí. Je zcela pochopitelné, že již po prvním výstřelu byl telefon nepoužitelný, i přesto kluku ale zadržel. S nadsázkou se tak dá říct, že iPhone 13 Pro Stealth 2.0 od společnosti Caviar může zastat funkci neprůstřelné vesty.

Nové iPhony 13 Pro s touto speciální úpravou budou stejně jako předešlé generace velice exkluzivní a dostupné ve velmi omezeném množství. Vyrobeno bude vyrobeno pouze 99 kusů, přičemž na výběr bude z modelů iPhone 13 Pro nebo 13 Pro Max s úložištěm o velikosti až 1 TB. Za nejlevnější, tedy i nejdostupnější verzi si ale Caviar stále řekne dost velkou sumu. iPhone 13 Pro se 128GB úložištěm bude dostupný za 6 370 dolarů, nejdražší iPhone 13 Pro Max s 1TB úložištěm pak vyjde na 7 890 dolarů.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim