reklama

Caviar odhalil luxusní verze doposud nepředstavených modelů Samsung Galaxy Z Fold3 a Z Flip 3

Caviar odhalil luxusní verze doposud nepředstavených modelů Samsung Galaxy Z Fold3 a Z Flip 3
2021-08-09T10:37:24+01:00
• 8. 8. 2021

Zdroj: Caviar

Představení skládacích novinek od Samsungu je již na rohem, Caviar si s tím však očividně příliš hlavu neláme. Společnost známá svými luxusně upravenými zařízeními totiž již odhalila finální podobu obou zařízení a dokonce stihla vytvořit jejich luxusní verze, které jsou ozdobeny lebkami.

Dříve než běžné verze

Ačkoliv Galaxy Z Flip bývá zpravidla levnější než větší Z Fold, Caviar zaujal přesně opačný postoj. Menší Galaxy Z Flip 3 se pyšní celkem 419 kameny umístěných na zádech, které společně tvoří ikonickou lebku Catrina Calavera. Kromě diamantů, rubínů, safírů a smaragdů se na zádech bude také vyjímat 18k bílé zlato. Tvar konkrétní lebky je založen na tvorbě designéra Diega Rivery, manžela Fridy Kahlo.

1627910860 830x950x

Zdroj: Caviar

Naproti tomu Galaxy Z Fold 3 nepůsobí zase tolik okázale a mohl by zaujmout i poměrně konzervativní zákazníky. Na jeho zádech tvoří hlavní prvek ohnivá lebka skandinávského krále ohně, obra Surta. Jsou zde také použity běžnější materiály, prim zde hraje leštěný titan zdobený rubíny v očích.

1627910906 830x950x

Zdroj: Caviar

Nikoho jistě nepřekvapí vysoká pořizovací cena. Za Z Flip 3 Catrina Calavera si společnost řekne o 46 460 dolarů, přičemž bude vyrobeno pouze 20 kusů. Poněkud lidovější cenovku dostal Z Fold 3 Ragnarok, která činí „pouhých“ 10 770 dolarů. K dostání bude v 99 vyrobených kusech. Zajímavostí je také možnost platby za zařízení, Caviar totiž kromě standardních platebních karet přijímá platby také pomocí Bitcoinu.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat