reklama

Twitter Blue přináší pro předplatitele dvě nové prémiové experimentální funkce

Twitter Blue přináší pro předplatitele dvě nové prémiové experimentální funkce
2021-11-03T13:30:34+01:00
• 3. 11. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter v průběhu letošního roku zavedl placenou verzi své platformy, která nese název Twitter Blue a pro předplatitele přináší řadu výhod. Nyní společnost v rámci svého předplatného přináší další novinky, které jsou prozatím v experimentálním módu.

Twitter si pohrává s možností úpravy záložek v navigačním panelu

Twitter v rámci Labs testuje dvě prémiové novinky

Twitter Blue přináší za měsíční poplatek 3,49 dolarů, v přepočtu zhruba za 76 Kč, přístup k prémiovým funkcím. Mezi ty patří například záložky, díky kterým je možné lépe organizovat uložený obsah, dále pak možnost vrátit tweet zpět, pokud zjistíme, že jej potřebujeme opravit/upravit, režim čtečky a mnoho dalších funkcí a výhod. Nedávno jsme psali o nové funkci, díky které prémioví uživatelé získají možnost upravovat panel se zkratkami. Nově Twitter přichází se dvěma novinkami. Jednou z nich je možnost připnutí oblíbených konverzací v rámci takzvaných přímých zpráv (direct messages). Druhou novinkou je pak možnost nahrát video s delší stopáží, konkrétně bude možné nahrát video dlouhé až 10 minut v rámci desktopového klienta.

Twitter Blue Subscription service 1100x1100x

Zdroj: Phonearena

Všechny tyto novinky jsou v současné době v testovacím režimu a pro platící uživatele jsou dostupné v rámci Twitter Labs. Vzhledem k tomu, že je prémiový Twitter Blue v současné době dostupný pouze v Austrálii a Kanadě, i novinky v rámci Twitter Labs budou omezeny pouze na tyto destinace. Twitter sdělil, že bude nové funkce, včetně možnosti předplatného, postupně rozšiřovat i pro další země.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat