reklama

Telegram dostává další várku novinek

Telegram dostává další várku novinek
2021-11-03T20:26:45+01:00
• 4. 11. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Komunikační platforma Telegram nedávno oslavila miliardu stažení v Obchodě Play. Současně také připravuje finanční model, který podpoří tento růst, vývoj a celkové financování. Dnes zde ale máme další várku novinek, které mohou potěšit nejednoho uživatele.

Do Telegramu míří reklamy, ale nečekejte záplavu bannerů

I pro iOS verzi

Každý uživatel má k dispozici neomezený cloudový prostor pro média a každý chat má také sdílený prostor. Někdy je ale videí, fotografií a obrázků až příliš mnoho. Nově zde najdete pro rychlejší procházení třídění podle data, respektive na straně je k dispozici rychlejší výběr a procházení. Také je k dispozici kalendář se zobrazením, kdy docházelo ke sdílení a také jsou zde menší náhledy. Další novinkou je také možnost filtrování typu sdíleného obsahu. Můžete si tak vybrat fotografie nebo videa.

Screenshot 6 326x612x Screenshot 7 312x617x

Zdroj: Telegram

Dále se administrátoři skupin a kanálů dočkali nového místa pro schvalování vstupů. Zde rovnou administrátor vidí profilové fotografie a také základní informace o uživatelích. Tato novinka také souvisí s možností vytváření další odkazů pro pozvánky, přičemž jednotlivým odkazům lze přiřadit unikátní názvy pro lepší přehlednost.

Screenshot 278 355x652x

Zdroj: Telegram

Majitelé iOS verze mají k dispozici globální vzhledy pro chaty, přičemž jsou podporovány vzhledy pro tmavé prostředí. U iOS ještě zůstaneme. V rámci sdílení polohy se nově uživatel také dozví přibližný čas dojezdu. Došlo také k aktualizaci nastavení pro iOS 15. Vývojáři také nezapomněli přidat další interaktivní emoji.

d265046c75475a071f 1080x780x

Zdroj: Telegram

Zdroj: telegram.org

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim