reklama

Hodinky Amazfit GTR 2 přichází v LTE variantě

Hodinky Amazfit GTR 2 přichází v LTE variantě
2021-07-25T18:00:07+01:00
• 25. 7. 2021

Amazfit GTR 2 LTE; Zdroj: Amazfit

Svět chytrých hodinek začíná být o něco zajímavější, zejména s novinkami kolem platformy Wear OS. Konkurence ale nespí, což dokazuje například Huami. Nedávno ale došlo na oznámení nových chytrých hodinek Amazfit GTR 2 LTE. Už jen podle názvu je jasné, že zde půjde hlavně o konektivitu.

Amazfit GTR 2 LTE

Amazfit GTR 2 LTE vychází z loňského modelu a asi byste čekali, že dojde na několik změn ve specifikacích. Bohužel se tak nestalo a jedinou novinkou je modem pro LTE. Dokonce i baterie zůstává na stejné kapacitě, takže se dá předpokládat, že výdrž na jedno nabití bude značně snížena podle využívání LTE sítě.

Huami odhalilo levnější hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e

Hodinky Amazfit GTR 2 LTE disponují eSIM podporou, takže nebylo nutné dělat ani změny v konstrukci. Hodinky nabízí stále 1,39palcový AMOLED displej, nabízí GPS nebo 90 sportovních režimů. Úložiště má 3 GB prostoru pro data. Dokonce nebylo nutné přidávat mikrofony nebo reproduktory, jelikož již původní model byl těmito komponentami vybaven.

Amazfit GTR 2 LTE 1024x649 1024x649x

Amazfit GTR 2 LTE; Zdroj: Amazfit

Cena byla stanovena na 249 eur, což je v přepočtu přibližně 6 400 Kč. Amazfit GTR 2 LTE oficiálně zamíří prvně do Španělska a Německa., přičemž podporu pro hodinky zajistí například Movistar (Telefonica). Jde tak vidět, že společnost spolupracuje s operátory. Zatím nevíme, jestli se budou hodinky prodávat i u nás a jestli zde bude podpora.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim