reklama

Huami odhalilo levnější hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e

Huami odhalilo levnější hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e
2020-12-18T18:02:41+01:00
• 19. 12. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Odlehčenou verzi hodinek Amazfit GTR 2 a GTS 2 si právě připravila společnost Huami, která oficiálně oznámila dvojici s názvem Amazfit GTR 2e a GTS 2e. O druhé generaci jsme poprvé slyšeli na konci září letošního roku, přičemž čínský producent přináší levnější verzi za poměrně krátkou dobu. Nenáročné uživatele má přilákat totožný design, dlouhá výdrž baterie nebo nízká cenovka.

Neobejde se bez kompromisů

Zásadním rozdílem je absence modulu pro příjem WiFi sítí a nutná potřeba spárování s jiným zařízením. To se alespoň odráží v prodloužené výdrži baterie, protože kapacita baterie zůstala stejná. Výdrž u obou novinek vychází podle způsobu používání v širokém rozpětí – 14 až 45 dnů. Dále chybí interní úložiště pro uložení skladeb či reproduktor na telefonní hovory.

Amazfit GTS 2e 1035x647x

Huawei Amazfit GTR 2e | Zdroj: GSMArena.com

Naopak výrobce si oproti základní verzi dovolil navíc přidat senzor tělesné teploty a mikrofon spjatý s hlasovým asistentem XiaoAI z vlastní dílny. Ostatní specifikace jsou zachovány, což znamená AMOLED displej schovaný v kulatém či hranatém pouzdře a NFC technologie pro bezkontaktní placení u obchodníků. Až do 24. prosince běží předprodej za cenu 122 dolarů (tj. cca 2 627 Kč), kde lze vybírat z několika barevných provedení.

Amazfit GTR 2e 1123x702x

Huawei Amazfit GTS 2e | Zdroj: GSMArena.com

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim