reklama

Dropbox představuje novinky pro mobily

Dropbox představuje novinky pro mobily
2021-07-20T16:30:59+02:00
• 20. 7. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Dropbox za poslední dobu představil několik služeb, mezi kterými najdeme i správce hesel. Ten se nakonec dostal zdarma i k běžným uživatelům. Dnes jsme se dočkali uvedení několika novinek, o kterých jste si možná ani nemysleli, že chyběly.

Dropbox zavádí nový limit pro účty zdarma

Dropbox a zálohování

Aplikace Dropbox nabízí možnost automatického zálohování fotografií a videí nějakou dobu, a to i u verze Basic, která je zdarma. Zde byla ale podmínka, abyste měli nainstalovanou aplikaci pro počítače, aspoň podle aktuálního znění podmínek. Nově je zálohování dostupné pro všechny bez nutnosti počítačové aplikace. Společnost uvádí, že došlo na vylepšení zálohování, přičemž přibyla jedna podstatná funkce. Nově budete moci po zálohování si nechat smazat soubory, které byly zkopírované do cloudu. V podstatě se jedná o obdobu funkce známou z Google Fotek.

q3 camera uploads 960x776x

Zdroj: Dropbox

Bude možné také vybrat specifická alba pro zálohování, přičemž půjde zvolit i způsob. Tato novinka bude dostupná první pro majitele iOS verze aplikace. Později se dostane i na Android.

Co se týče práce s obrázky, tak Dropbox nově dostává možnost konverze mezi formáty souborů. Budete tak moci například přímo ve službě konvertovat PNG soubory na JPG. Dropbox dále dostává další drobná vylepšení napříč celou službou, zejména ve webovém rozhraní.

q3 details pane v2 960x692x

Zdroj: Dropbox

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim