reklama

Dropbox nabídne funkci správce hesel i pro bezplatnou verzi aplikace

Dropbox nabídne funkci správce hesel i pro bezplatnou verzi aplikace
2021-03-19T13:30:43+01:00
• 19. 3. 2021

Zdroj: Dropbox

Dropbox přichází s novou funkcí, která bude dostupná pro všechny uživatele. To je správce hesel. Vydává se tak zcela opačným směrem než například Lastpass, která nutí své uživatele přejít spíš na placenou verzi.

Správce hesel v Dropboxu zdarma

Nová funkce bude součástí aplikace od dubna a bude dostupná i pro uživatele, kteří aplikaci používají v její bezplatné verzi. Funkce správce hesel byla doposud dostupná pouze uživatelům, kteří měli placenou verzi Plus a Professional.

dropboxpasswords 668x376x

Zdroj: androidpolice.com

Bezplatná verze správce hesel bude ale mít přeci jen jedno omezení a tím bude možnost uložení maximálně 50 hesel s podporou synchronizace na maximálně třech zařízeních, na kterých budeme mít Dropbox nainstalován. Na rozdíl od služby Lastpass nebudeme v případě bezplatné verze omezeni pouze na jednu konkrétní platformu, ale synchronizace bude fungovat jak na mobilu, tak na počítači. Další možností pak bude sdílení hesel z Dropboxu. Tato funkce bude ale defaultně vypnutá.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim