reklama

Dropbox zavádí nový limit pro účty zdarma

Dropbox zavádí nový limit pro účty zdarma
2019-03-14T18:31:31+02:00
• 14. 3. 2019

Zdroj: TheVerge

1

Dropbox je poměrně populární cloudová služba, která nabízí prostor pro zálohování souborů, sdílení atd. Do této chvíle jste mohli ve své podstatě využívat Dropbox bez většího omezení, pokud tedy nepočítáte jen základní prostor zdarma. Pokud vyžadujete 1TB úložiště, jednoduše jste si mohli připlatit. Co se týče prostoru zdarma, tak díky bonusům jste se mohli dostat na poměrně pěknou velikost. Bohužel Dropbox nyní zavádí nový limit, který se mnohým nebude líbit.

Dropbox s omezením

Pokud vás stačilo jen pár GB v cloudovém prostoru, nemuseli jste platit. Nyní se ale zavádí novinky, která omezuje účty zdarma jen na tři zařízení pro jeden účet. Pokud tedy používáte tuto službu na větším množství zařízení, budete je muset omezit jen na tři. Dropbox vám více nedovolí.

Jedná se o celkem razantní krok, takže Dropbox raději volí mírnější cestu v prosazování této novinky. Všechny stávající zařízení, které máte napojené na svůj účet, zůstanou aktivní, ale již nepřidáte nové, pokud nepřejdete na placenou verzi. Ta vás vyjde přibližně na 10 eur měsíčně, za což dostanete větší prostor, více funkcí a také možnost napojit neomezené množství zařízení.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Němeček

14. 3. 2019, 18:42
Android aplikace

Za kvalitní službu se má platit. Určitě nějaký trial čas, ale jinak za mne end of story .. :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim