reklama

Aktualizace Wear OS na H-MR2 se pomalinku šíří

Aktualizace Wear OS na H-MR2 se pomalinku šíří
2021-04-30T15:59:16+01:00
• 1. 5. 2021

Zdroj: Google

1

Android Wear se před nějakou dobou přejmenoval na Wear OS. Kromě změny názvu jsme se dočkali i upravené strategie vylepšování. Místo toho, aby každý rok změnil základ na nejnovější Android, tak spíše Google dělá postupné modifikace a aktualizace. Minulý rok jsme se dočkali oznámení novinek, ale zatím se nejnovější verze nedostala na mnoho chytrých hodinek.

Wear OS H-MR2

V září se nejnovější verze Wear OS nesoucí označení H-MR2 dostala jen na nově představený model Sunnto 7. Trvalo nějakou dobu, než se objevil další model s dostupnou aktualizací. Jednalo se o Fossil Gen 5 hodinky, ale šíření bylo pozastaveno kvůli komplikacím.

Image 1 Handwash 512x512x

Zdroj: Google

Nyní tento model dostává novou verzi systému. V tuto chvíli je Wear OS verze H-MR2 k dispozici jen pro pár modelů níže. Bohužel se společnosti nechlubí, kdy se objeví aktualizace pro konkrétní model. Musíte tedy vyhlížet novou verzi, ale pokud máte starší model, asi se nedočkáte.

  • Suunto 7
  • Moto 360 (nový model)
  • Oppo Watch
  • TicWatch Pro 3
  • Fossil Gen 5

Google ale nečeká jen na dostupnost aktualizace. Některé oznámené novinky dostal do chytrých hodinek prostřednictvím aktualizací aplikací. Další verze se ale blíží a ponese označení H-MR3. Otázkou je, jak to bude tentokrát s dostupností.

Wear OS dostává drobné ale užitečné vylepšení

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Peter Jurček

2. 5. 2021, 11:38
Android aplikace

U TWP3 dorazilo aj na LTE. Môžem potvrdiť lepší chod hodiniek. Spotreba resp výdrž hodiniek je viac menej asi rovnaká. Nepociťujem zhoršenie ako u niektorých používateľov gps verzie.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim