reklama

Nová betaverze iOS 14.5 aktivuje záložku pro hledání vašich věcí

Nová betaverze iOS 14.5 aktivuje záložku pro hledání vašich věcí
2021-03-04T20:47:01+02:00
• 5. 3. 2021

Zdroj: Systweak

Již delší dobu se v systému iOS nachází skrytá záložka pro hledání věcí v aplikaci Najít, do které se dalo dostat přes speciální odkaz ze Safari. Žádnou věc sem ale zatím přidat nešlo. To vše se nyní mění a v iOS 14.5 beta 3 je konečně vše dostupné.

Přes Safari můžete na iOS 14.3 vyvolat novou sekci pro sledování svých věcí

Hledání vašich věcí pomocí systémové aplikace již brzy

Nová funkce bude spočívat v přidání podporovaného příslušenství (včetně chystaného AirTags) přímo do aplikace Najít. Zde se již od nové betaverze zobrazí uvítací okno, které zmiňuje tuto novou funkcionalitu pod názvem Find My Network. Představení a plného vydání bychom se mohli dočkat už nyní v březnu. Nepůjde ale jen o AirTags. Podporu třetích stran v aplikaci Najít oznámil Apple na WWDC 2020 vloni v červnu. První příslušenství, které toto podporuje, bylo již představeno Belkinem. Jedná se o nová sluchátka, která se ale na trh dostanou nejdřív v březnu.

Find My items 2000x1250x

Zdroj: 9to5mac

Samotné AirTags byly objeveny v iOS již v iOS 13, a přesto jsme se jich ani vloni v roce 2020 nakonec nedočkali. AirTag pro nalezení vašich věcí mají dorazit už letos. V praxi se mělo jednat o jakýsi chytrý přívěšek, prostřednictvím kterého budete moci najít například své klíče. Samozřejmě tímto přívěškem budete moci dohledat i jiné předměty, jako je například peněženka, batoh a další.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat