reklama

Alphabet: Project Wolverine naznačuje “supersluchátko”

Alphabet: Project Wolverine naznačuje “supersluchátko”
2021-03-08T09:30:39+02:00
• 8. 3. 2021

Zdroj: 100Logos.net

Není žádným tajemstvím, že technologický gigant Google je vlastněn společností Alphabet. Je to již nějakou dobu, co jsme se dočkali unikátního zařízení, jako například Google Glass či Projekt Ara, jak se ale zdá, Alphabet chystá novinku s názvem Project Wolverine, přičemž se má jednat o nový druh jakéhosi sluchátka.

Projekt Loon od společnosti Alphabet končí

Sluch jako Wolverine

Nový únik technické divize X mateřského Googlu naznačuje Project Wolverine, přičemž by se mělo jednat o sluchátko do ucha, které dokáže filtrovat okolní hluky a přehrávat pouze vyhraný zvuk či hlas konkrétní osoby. Detaily tohoto projektu jsou zatím neznámy, nicméně dle vyjádření Googlu je tato technologie vyvíjena již od roku 2018.

ap resize 728x409x

zdroj: androidpolice.com

Podobné zařízení by ale dávalo smysl. Občas je skutečně problém slyšet hlas konkrétní osoby v davu, nemluvě pak o lidech s poruchami sluchu. Ano, jak již napovídá název, Wolverine je skutečně odkaz na tohoto X-Mena od Marvelu, který má dokonalý sluch.

Jak uvádí Business Insider divize X, pracuje se také na dalších funkcích tohoto zařízení, více však neprozradil, nicméně několik anonymních zdrojů uvádí, že společnost pracuje také na „zkoumání budoucnosti sluchu“. Co si pod tím máme představit, je však nejasné.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim