reklama

WhatsApp vylepšuje tapety pro chaty aktualizováno

WhatsApp vylepšuje tapety pro chaty [aktualizováno]
2020-12-01T13:10:52+01:00
• 1. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Aktualizováno 1. 12.

Teprve před pár týdny jsme vás informovali o přípravě změny v rámci možnosti nastavená tapet pro jednotlivé komunikace a dnes společnost oficiálně oznámila tuto změnu. Nejenže si můžete zvolit pro každý chat jinou tapetu, ale také je zde podpora tmavého režimu a možnosti mít pro každou verzi jinou tapetu, případně pozměněnou. Nebudete tak muset trpět světlé pozadí při nastavení systému do tmavého vzhledu.

Původní článek 17. 11.

Komunikační platformu WhatsApp brzy čeká kompletní propojení s Instagramem a Messengerem, ale to ještě nebrání tomu, aby přibývaly novinky. Například jsme se dočkali zjednodušené správy úložiště, automatického odstraňování zpráv a pracuje se funkci umožňující nakupování přímo z chatů. Nyní zde máme další novinku, která je zaměřena na designe.

WhatsApp a tapety

Web WABetaInfo objevil, že v rámci beta verze aplikace WhatsApp pro Android se začíná testovat vylepšená možnost změny pozadí jednotlivých chatů. V tuto chvíli je možné nastavit jen jeden obrázek nebo barvu pro všechny chaty. To se změní s trochu širšími možnostmi uzpůsobení.

SET WALLPAPER ANDROID 1080x2160x WALLPAPER OPACITY ANDROID 1080x2160x

Zdroj: wabetainfo.com

Budete si moci vybrat, jestli změna pozadí bude aplikovaná jen na konkrétní komunikaci nebo všechny. To ale není vše. Pakliže si vyberete jen jednu barvu z nabídky, budete moci ovlivnit její průhlednost. Naštěstí to není vše. Uživatele bude také čekat nový výběr jednotlivých tapet. Konkrétně aplikace nabídne 32 světlých a 29 tmavých tapet.

CHOOSE WALLPAPER ANDROID 1080x2160x WALLPAPER BRIGHT ANDROID 1080x2160x WALLPAPER DARK LIST 1080x2160x

Zdroj: wabetainfo.com

Při volbě jedné barvy, bude nabídnuta možnost si také vybrat WhatsApp Doodle, tedy obrázek. Platforma tedy nabídne větší možnosti a možná potěší nejednoho uživatele. Otázkou je, jestli se setká funkce s úspěchem. Zatím není jasné, kdy bude rozšířená možnost nastavení tapet dostupná v rámci stabilní verze aplikace.

WALLPAPER SET DOODLE ANDROID 1080x2160x

Zdroj: wabetainfo.com

Zdroje: wabetainfo.com, techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jiří Polášek

17. 11. 2020, 20:43

Já teda nevím, ale co si pamatuji, tak mi na WM normálně fungovalo to, že jsem si pro jednotlivé chaty, nastavil jednotlivé tapety. Když jsem byl přinucen zakoupit Android founa, byl jsem překvapen, že mohu nastavit jen jednu tapetu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim