Jak na investice do nemovitostí od 1000 Kč (výnos 4 až 11 % p.a.) sponzorovaný článek

Jak na investice do nemovitostí od 1000 Kč (výnos 4 až 11 % p.a.) [sponzorovaný článek]
2020-12-02T17:59:28+02:00
• 1. 12. 2020

Vydělávat na nemovitostech může dnes každý prostřednictvím ověřených internetových P2P či P2B investičních aplikací.  Prostřednictvím těchto služeb žádají podnikatelé i soukromé osoby o půjčky na pořízení či přestavbu nemovitostí, rozvoj podnikání nebo jiné projekty.

Na každou půjčku se tady skládá mnoho desítek až stovek lidí. Minimální částka pro investici je tak jen drobným zlomkem celé, někdy až mnohamilionové, částky. Půjčené peníze vám pak dlužník postupně splácí i s příslušným úrokem.

Podívejme se na tyto 2 aplikace, kde (a jak) lze vydělávat na zajištěných úvěrech.

1) Investice v ČR: Ronda Invest (+bonus 500 Kč)

Tato platforma umožňuje veřejnosti investice do prověřených úvěrů zajištěných bonitními nemovitostmi na území ČR. 

investice

Stačí se zaregistrovat, ověřit účet a můžete začít vybírat v nabídce investičních příležitostí. Výnos může dosáhnout až 6 % ročně. 

Ronda Invest si navíc zakládá na bezpečí investic:

  • Každá investice je jištěná bonitní nemovitostí
  • Ronda Invest nejdříve investuje vlastní prostředky – investici nabízí veřejnosti až když je jisté, že dlužník poctivě splácí

Rizika jsou u Rondy ošetřena co nejvíce ve prospěch investora. Minimální vklad je u některých investic nastaven na 1000 Kč, u většiny projektů však činí 10000 Kč.

Získejte bonus 500 Kč

Při první investici v min. výši 10000 Kč získáte přes tento odkaz navíc 500 Kč bonus.

2) Investice v Evropě: EstateGuru (+bonus 0,5 %)

Ostřílené investory může zaujmout platforma EstateGuru, která vznikla v Pobaltí. Většina příležitostí k investici pochází právě z tohoto regionu, dále z blízkého Finska či Švédska a jiných evropských zemí (Německo, Španělsko, Portugalsko apod.).

S EstateGuru máte reálnou šanci sáhnout si na roční výnos přes 10 %. Poměrně velká část projektů pochází z komerční sféry a vykazuje slušné LTV (poměr hodnoty půjčky vůči hodnotě nemovitosti).

investice

EstateGuru nicméně nedisponuje takovou mírou zajištění rizik jako Ronda. Můžete zde ale investovat menší částky, čímž svůj kapitál bezpečněji rozložíte mezi více projektů. 

Nejnižší investice činí pouze 50 EUR. 

Půjčky můžete navíc prodávat i nakupovat na sekundárním trhu, což je pomyslné tržiště již učiněných investic. Investici prodáte ještě před koncem jejího trvání. Teoreticky lze na sekundárním trhu i vydělat, protože lukrativní půjčky z trhu mizí velmi rychle a někteří investoři je cíleně skupují i „z druhé ruky“. Možnosti investování do nemovitostí jsou velmi široké.  S dostatečným tahem na branku může i pár tisícovek snadno vydělávat víc, než když jen bez užitku leží v bance. Získejte bonus 0,5 %

Zaregistrujte se přes tento odkaz a získáte 0,5 % navíc z každé vaší investice provedené v prvních 3 měsících od registrace.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat