reklama

WhatsApp zjednodušuje správu úložiště

WhatsApp zjednodušuje správu úložiště
2020-11-03T14:12:43+01:00
• 3. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

WhatsApp zásadně přepracoval svůj nástroj pro správu úložiště, což uživatelům usnadňuje hledání a mazání souborů, které v telefonu zbytečně zabírají příliš mnoho místa. Společnost vlastněná Facebookem uvádí, že nový nástroj bude dostupný ještě tento týden, a to uživatelům po celém světě.

WhatsApp chystá automatické odstraňování zpráv

Mazání zbytečných souborů ještě snazší

Stávající  nástroj „Využití úložiště“ ve WhatsApp jednoduše třídí všechny dostupné chaty podle velikosti úložiště, které zabírají, zobrazuje seznam zpráv, fotografií, GIFů a videí v každém chatu a umožňuje uživateli odstranit každou kategorii několika klepnutími. Ikdyž je to užitečné, neposkytuje to uživatelům podrobné procházení obsahu, který mají ve svém zařízení. A právě to je důležité, pokud potřebujete vyčistit například rodinný skupinový chat a nechcete přitom smazat žádné důležité fotografie.

whatsapp uloziste 920x613x

Zdroj: theverge.com

Nově vám stačí jednoduchá cesta Nastavení > Úložiště a data > Správa úložiště. Nový nástroj vám umožní zobrazit miniatury obsahu a můžete je seskupit jako „Mnohokrát odesláno“, nebo „Větší než 5 MB“. To uživatelům usnadňuje identifikaci obsahu, který už nechtějí, nebo nepotřebují a můžou ho jednoduše smazat. Níže ve videu můžete vidět názornou ukázku:

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim