reklama

Zřejmě se chystá Galaxy Note20 FE

Zřejmě se chystá Galaxy Note20 FE
2020-11-03T13:30:44+01:00
• 3. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Samsung představuje mobily jako na běžícím pásu. Někdy je komplikované si zapamatovat všechny novinky za několik měsíců. To se týká i top modelových řad. Například Galaxy S série nyní obsahuje modely jako Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Následně došlo na uvedení poměrně nečekaného zařízení Galaxy S20 FE. Zřejmě se dočkáme dalšího přírůstku.

Galaxy S20 Ultra 5G – hra čísel [recenze]

Note20 FE?

Samsung již potvrdil, že modely FE série Galaxy S budou uvedeny každý rok. Jedná se o jakýsi kompromis ve specifikacích, konstrukci a ceně. V tuto chvíli je Galaxy S20 FE jeden z nejzajímavějších modelů od Samsungu a navíc trochu zamíchal kartami. Dalo by se říci, že jihokorejský gigant zaútočil na pozici OnePlus. Nyní se ale ukazuje, že FE modely by mohly být i v rámci série Note.

Galaxy Note20 7 6000x3368x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Informace vychází ze zmínky neexistujícího zařízení Galaxy Note20 FE na portugalských stránkách společnosti. Samozřejmě by se dalo soudit, že se jedná možná o překlep, jelikož na české verzi stránky je na tomto místě zmíněn model Galaxy S20 FE, ale web SamMobile našel další důkazy o existenci Galaxy Note20 FE.

Galaxy S20 FE Note 20 FE 1052x77x

Zdroj: sammobile.com

S největší pravděpodobností se tedy dočkáme upravené verze, která by mohla zapadnou mezi existující modely Galaxy Note20 a Note20 Ultra (recenze). Lze očekávat mírně změny v konstrukci i ve specifikacích. Největší otazník je nad cenou. Možná verze FE bude o něco levnější, ale je zatím těžké odhadovat, co vlastně očekávat.

Zdroje: sammobile.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim