reklama

Vánoční nabídka od BleskMobil

Vánoční nabídka od BleskMobil
2020-11-15T11:30:51+01:00
• 15. 11. 2020

Zdroj: BleskMobile

Hlavní mobilní operátoři již představili své vánoční nabídky a akce. O2 například nabízí jen možnost nákupu zařízení na splátky bez navýšení ceny. Nabídka od T-Mobile je zajímavější a Vodafone jde rovnou cestou dočasně neomezených dat. Předpokládáme, že i virtuální operátoři budou chtít zaujmout, přičemž nyní BleskMobil zveřejnil svou akci.

Čekání na 4. operátora u konce, bohužel nebude

Výhodnější cena na měsíc

Virtuální operátoři nemají takové možnosti jako běžní, ale i tak jde vidět snaha. V rámci akce, která probíhá od 11. listopadu do 5. ledna si může kdokoliv aktivovat nabídku TOP za sníženou cenu. Konkrétně zájemce zaplatí 199 Kč místo původních 399 Kč, přičemž se jedná v podstatě o jednorázovou akci.

Screenshot 3 475x376x

Zdroj: BleskMobil

Za cenu 199 Kč zájemce získá celkově 400 jednotek, kde platí, že 1 jednotka se rovná 1 minuta volání do jakékoliv sítě nebo 1 SMS zpráva kamkoliv. Navíc je zde datový limit 4 GB. Platnost tohoto balíčku je třicet dnů od aktivace.

Pro aktivaci stačí mít SIM kartu od BleskMobil a následně zaslat SMS zprávu TOPmezeraA na 999340, případně lze aktivovat v internetové samoobsluze. Balíček má nastavené automatické obnovování, takže po vypršení bude cena opět 399 Kč. Pro zrušení tedy stačí zaslat SMS ve tvaru TOPmezeraD nebo přes internet.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim