reklama

Během nákupů můžete šetřit a ještě získáte 100 Kč sponzorovaný článek

Během nákupů můžete šetřit a ještě získáte 100 Kč [sponzorovaný článek]
2020-11-15T11:41:48+01:00
• 15. 11. 2020

Divíte se, že to není možné? Ale je a to v případě, že budete nakupovat s Tipli. Tento internetový portál svým registrovaným zákazníkům nabízí velké množství výhod. První z nich získáte už při registraci, která je samozřejmě zdarma. Jedná se o 100 Kč, jež dostanete jako nový zákazník. Mezi další výhody, které uvítáte při nákupech v řadě obchodů, patří slevy a slevové kupóny a největší výhodou je cashback, který Tipli poskytuje. Jedná se o vrácení části utracených peněz z vašich nákupů uskutečněných přes Tipli.

A jak všechny tyto nabídky využívat? Je to velmi jednoduché. Po registraci na Tipli získejte 100 Kč na váš první nákup. Cashback vám bude připsán, jakmile obchodník potvrdí váš nákup.

A jak to všechno funguje?

Tipli sdružuje velké množství obchodů, jejichž kompletní nabídku naleznete na úvodní straně portálu. Také si svůj oblíbený obchod můžete vyhledat podle kategorie, do níž je zařazen. Vám, jako registrovanému zákazníkovi, postačí se přes Tipli na oblíbený nebo potřebný e-shop přes Tipli přesměrovat a pak už nakupujete tak, jak jste v e-shopech zvyklí. Vyberete si zboží, zaplatíte a počkáte, až prodejce vaši platbu potvrdí. Pak vám budou peníze připsány zpět na váš účet. Jestliže vás zajímá, jakou částku dostanete z nákupu zpět, tak bývá uvedena vždy u loga obchodu, jedná se o procenta z uskutečněného nákupu. Každý e-shop poskytuje jinou výši.

Tipli

Kde můžete cashback či slevy využít?

Ve všech velkých řetězcích a k nákupu různého druhu zboží. Velkým pomocníkem jsou také letáky, jež přinášejí aktuální slevy.

Nakoupit se slevou si můžete potřeby pro domácnost a zahradu, kosmetiku, oblečení, vše pro hobby a sportovní aktivity, zdravotní pomůcky, vitamíny a doplňky stravy, elektroniku, doplňky pro váš automobil a dokonce si můžete zařídit i dovolenou. Mezi oblíbené e-shopy patří ty, které nabízejí elektroniku. Současným trendem se stávají chytré telefony či hodinky. Rodiče pořizují dětem pro studijní účely do školy tablety nebo notebooky, v oblibě je i moderní elektronické vybavení domácnosti. To vše můžete mít za zlomek ceny, neboť nakupujete s Tipli, které vám pomáhá šetřit vaše finance. 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim