reklama

LG představuje vylepšená sluchátka s aktivním potlačením šumu

LG představuje vylepšená sluchátka s aktivním potlačením šumu
2020-10-28T21:34:10+01:00
• 29. 10. 2020

zdroj: gizmochina.com

Ve snaze rozšířit své portfolio bezdrátových sluchátek se LG rozhodlo představit nová bezdrátová sluchátka LG TONE Free s modelovým číslem HBS-TFN7.

Nová sluchátka narozdíl od svého předchůdce disponují aktivním potlačením sumu, což je pro LG premiéra. Sluchátka jsou dodávána nikoliv s klasickými špunty, nýbrž se speciálními ušními gely, které se ještě lépe přizpůsobí vašemu uchu a izolace okolí bude efektivnější. Společnost se také chlubí tím, že sluchátka vyladila britská společnost Meridian Audio.

UV čistící pouzdro

Sluchátka samotná pak nabízí čtyři režimy přehrávaného zvuku; Natural pro čistý a vyvážený zvuk, Immersive pro prostorový zvuk, Bass Boost pro zvýraznění hlubokých tónů a Treble Boost čistější vokály. LG zde použilo své pouzdro, které bylo použito u modelu TONE Free FN6. Toto pouzdro je vybaveno UV světlem, které udržuje sluchátka v čistotě a dokáže zničit až 99,9% všech bakterií. Nově je toto pouzdro vybaveno LED diodami pro ukazatele stavu nabití a UVnano.

lg fn71 600x600x

zdroj: gizmochina.com

Co se týče baterie, LG uvádí u nabíjecího pouzdra kapacitu 390 mAh, což by mělo sluchátkům přidat dalších 21 hodin přehrávání. Kapacitu baterie přímo ve sluchátkách, ani výdrž pak výrobce bohužel neuvádí.

Dostupnost je zatím bohužel neznámá, nastavená cena je však asi 190 dolarů (tj. asi 4 400 korun).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim