reklama

LG představilo nová sluchátka s UV čištěním

LG představilo nová sluchátka s UV čištěním
2020-06-26T16:30:31+01:00
• 26. 6. 2020

Zdroj: Neowin

Společnost LG v lednu letošního roku představila svá první skutečně bezdrátová sluchátka pod názvem Tone Free s audio technologií Meridian. Firma tuto řadu aktualizovala o dva nové modely HBS-FN6 a HBS-FN4. 

LG nabízí další bezdrátová sluchátka

Obě sluchátka jsou poháněna systémem Headphone Spatial Processing od Meridian, který má uživateli poskytnout velmi dobrý zvukový zážitek. Sluchátka však nenabízí aktivní potlačení hluku, zato je přítomna funkce noise isolation. Oba modely jsou pak vybaveny také režimem okolního zvuku, takže uslyšíte okolní hluk jediným stisknutím tlačítka. Tato funkce se hodí například, pokud budete na přechodu a podobně. 

LG

Zdroj: Neowin

HBS-FN6 patří mezi sluchátka vyšší třídy a hlavním symbolem je jeho UV nabíjení, které likviduje bakterie pomocí ultrafialového světla. Na jedno nabití pak vydrží až šest hodin poslechového času. Pomocí pouzdra můžete sluchátka dokonce nabít ještě třikrát. 

LG

Oba páry disponují čtyřmi předvolbami pro přizpůsobení zvuku. Konkrétně je řeč o režimu automaticky zvuk, pohlcující zážitek z velké místnosti, zvýraznění basů a zvýšení výšek. Tone Free je mimo jiné vybaveno certifikací IPX4 zaručující ochranu před stříkající vodou, deštěm a potem. Pomocí funkce hlasového ovládání můžete také rychle přistupovat k Siri nebo Google Assistant. Obě sluchátka budou od příštího měsíce k dispozici na vybraných evropských a amerických trzích v černé a bílé variantě. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim