reklama

Razer vytvořil speciálně chlazené pouzdro pro Galaxy Note 20

Razer vytvořil speciálně chlazené pouzdro pro Galaxy Note 20
2020-08-08T23:23:40+01:00
• 9. 8. 2020

Zdroj: GSMArena

Razer Arctech je speciální řada pouzder pro mobilní telefony iPhone a Razer Phone 2. Jen pro tyto smartphony společnost vyráběla, většinou, krásná pouzdra. To se ale letošním létem mění. Firma totiž oznámila, že svá pouzdra navrhla a začne vyrábět také pro Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra.

Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra; první dojmy

Galaxy Note 20 (Ultra) je kontroverznější více než kdykoliv před tím

Razer rozšiřuje své portfolio

Podobně jako v jiných případech společnosti Arctech, Razer Arctech Pro pro řadu Note 20 obsahuje technologii Thermaphene. V podstatě jde o chlazení, které se skládá z tepelné vodivé vrstvy vložené mezi vnitřní obložení a perforovanou vnější stranu. Teplo se pak rozptyluje skrz  perforace na zádech. 

Razer Razer

Zdroj: GSMArena

Razer dále tvrdí, že pouzdro je odolné a dokonce certifikováno, což značí, že bylo různými způsoby testováno. Není ale zřejmé, jakou certifikací pouzdro disponuje. Zajímavé je, že se na vnější straně nachází také antibakteriální povlak, který má zabránit růstu bakterií. Na Arctech Pro je navíc poskytována dvouletá záruka. 

Razer Razer

Zdroj: GSMArena

Pro verzi Note 20 nebo Note 20 Ultra je cena stejná, tedy 45 dolarů, tj. cca 1 020 Kč bez DPH. V prodeji bude černá s nádechem zelené. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim