reklama

Spojení OnePlus a McLaren je už historií

Spojení OnePlus a McLaren je už historií
2020-06-01T06:45:12+01:00
• 1. 6. 2020

Zdroj: AndroidAuthority

V průběhu minulého týdne se na internetu objevila znepokojivá zpráva, že partnerství OnePlus McLaren se chýlí ke konci. Výrobce mobilních telefonů totiž nebyl uveden na seznamu jako parter F1 2020. K celé situaci se nyní vyjádřil britský výrobce sportovních automobilů, což potvrzuje, že dlouhodobé partnerství je již historie. 

OnePlus a McLaren ukončili spolupráci

„Naše partnerství se společností OnePlus, které nedávno dospělo k plánovanému konci, je velmi úspěšná spolupráce mezi dvěma ikonickými a inovativními značkami. Od počátku tohoto partnerství (od roku 2018) je OnePlus cenným partnerem a my mu přejeme hodně štěstí a doufáme, že se do budoucna ještě setkáme“

Poslední produkt, který jsme mohli ve spojení OnePlus-McLaren vidět, byl model Concept One. Zařízení samozřejmě bylo vybaveno logem McLaren a povrchovou úpravou společnosti Papaya Orange. McLaren pak výrobci telefonů dodal elektrochromní sklo, který lze nalézt jen ve špičkových automobilech. 

OnePlus

Zdroj: AndroidPolice

Přestože model Concept One se nikdy nedočkal oficiálního prodeje, měli jsem možnost spatřit řadu jiných modelů s přídavkem McLaren. Konkrétně šlo o OnePlus 7T McLaren Edition a 6T McLaren Edition, které se prodávaly s exkluzivním designem. Letos už se žádného takového modelu nedočkáme, neboť spolupráce mezi dvěma značkami byla ukončena. 

Konec spolupráce ale neznamená, že se v budoucnu nedočkáme jiné speciální edice. Společnost se již dříve spojila s Disney, se kterou pracovali na Star Wars a Marvel designu. 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim