reklama

Google vylep┼íuje propojen├ş bezdr├ítov├Żch sluch├ítek s Androidem

Google vylep┼íuje propojen├ş bezdr├ítov├Żch sluch├ítek s Androidem
2020-04-29T22:25:41+01:00
ÔÇó 30. 4. 2020

Zdroj: Google

Ned├ívno jsme v├ís informovali, ┼że Google vydal zcela novou aplikaci pro Google Pixel Buds, tedy nov├í sluch├ítka od t├ęto spole─Źnosti. Krom─Ť toho ale p┼Öedstavuje tak├ę novinky pro Fast Pair, tedy syst├ęmu na pohodln─Ťj┼í├ş propojen├ş bezdr├ítov├Żch za┼Ö├şzen├ş se smartphonem se syst├ęmem Android.

Fast Pair s novinkami

Prvn├ş u┼żite─Źnou novinkou je mo┼żnost vyhled├ín├ş sluch├ítek skrze slu┼żbu Najdi moje za┼Ö├şzen├ş. Dokonce si m┼»┼żete vybrat, do kter├ęho sluch├ítka bude p┼Öen├í┼íen zvuk por p┼Öesn─Ťj┼í├ş nalezen├ş. Mimo to si m┼»┼żete nechat zobrazit, kde mohou b├Żt sluch├ítka p┼Ö├ştomna na z├íklad─Ť posledn├ş zn├ím├ę polohy.

Ringing Screen 1max 1000x1000 1000x1000x

Zdroj: Google

V─Ťt┼íina bezdr├ítov├Żch sluch├ítek maj├ş k dispozici nab├şjec├ş pouzdro. P┼Öi jeho otev┼Öen├ş se zobraz├ş na mobiln├şm telefonu informa─Źn├ş karta, kde lze vy─Ź├şst, kolik energie je v kter├ęm za┼Ö├şzen├ş. Jedn├í se skute─Źn─Ť jen o jednoduch├Ż p┼Öehled, nic komplikovan─Ťj┼í├şho od toho nelze o─Źek├ívat.

Screenshot 2 519x347x

Zdroj: Google

Krom─Ť toho se nab├şdnou nov├ę personalizovan├ę mo┼żnosti. Dokonce dojde k automatick├ęmu p┼Öejmenov├ín├ş sluch├ítek, kdy je pou┼żito u┼żivatelsk├ę jm├ęno. Mimo jin├ę jsou zde mo┼żnosti v r├ímci nastaven├ş asistenta, ovl├ídac├ş prvky a dal┼í├ş funkce podporovan├ę sluch├ítky.

Device detail fp 1 bs4hMOfmax 1000x1000 1000x1000x

Zdroj: Google

Zde je nutn├ę dodat, ┼że tyto novinky plat├ş jen pro bezdr├ítov├í sluch├ítka, kter├í maj├ş p┼Ö├şmou podporu Fast Pair. Na star┼í├şch modelech nelze o─Źek├ívat, ┼że byste n─Ťco podobn├ęho m─Ťli k dispozici, ani zrychlen├ę p├írov├ín├ş.

Zdroje: fonearena.com, blog.google

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim