reklama

Apple vydal watchOS 6.2.1 s opravou FaceTime

Apple vydal watchOS 6.2.1 s opravou FaceTime
2020-04-10T08:00:07+01:00
• 10. 4. 2020

Zdroj: MacRumors

Společnost Apple zveřejnila novou aktualizaci pro chytré hodinky Apple Watch. Instalační balíček watchOS 6.2.1 je v pořadí již sedmou aktualizací systému watchOS 6. Přichází také po zhruba dvou týdnech, kdy byla vydána verze watchOS 6.2, která nabídla nákupy v aplikacích a další. 

watchOS 6.2.1 opravuje problémy spjaté s FaceTime

watchOS 6.2.1 si můžete samozřejmě zdarma stáhnout prostřednictvím specializované aplikace Watch na iPhone. Pokud si chcete aktualizaci stáhnout, přejděte do Obecné > Aktualizace softwaru. Chcete-li jej nainstalovat, musí být vaše Apple Watch nabité nejméně na 50 % baterie, přičemž je třeba mít hodinky připojené na nabíječce. 

watchOS 6.2.1

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nová a drobná aktualizace nepřináší velké novinky, v podstatě se zaměřuje výhradně na opravy chyb. Konkrétně Apple opravil problém, v jehož důsledku se nemohla zařízení s iOS 13.4 a watchOS 6.2 účastnit FaceTime hovorů se zařízeními se systémy iOS 9.3.6 a staršími nebo OS X El Capitan 10.11.6 a staršími. O tomto problému jsme vás nedávno informovali.

Po nainstalování aktualizace již audio hovory FaceTime skrze Apple Watch jsou funkční (osobně vyzkoušeno). Nutno podotknout, že watchOS 6.2.1 může být jednou z posledních aktualizací operačního systému watchOS 6, protože Apple brzy představí nový systém watchOS 7. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim