Pět důvodů ke koupi Cubot King Kong CS – první outdoor Android 10 telefon na světě sponzorovaný článek

Pět důvodů ke koupi Cubot King Kong CS – první outdoor Android 10 telefon na světě [sponzorovaný článek]
2020-04-10T07:12:00+02:00
• 10. 4. 2020

Značka smartphonů Cubot byla založena v roce 2012. Od té doby naslouchá zákazníkům a nabízí nejlepší alternativní telefony. King Kong CS je jedním z nich a rozhodně splňuje všechny základní požadavky na smartphone a zároveň je odolný vůči vodě a prachu (IP68), vydrží také otřesy. Jeho cenovka ve střední konfiguraci bude přitom jen 84,69 dolarů na AliExpress.

cubot 847x312x

Pokud jste si ještě nekoupili žádný robustní telefon, zde je pět důvodů, proč byste měli vybrat právě King Kong CS!

1. Čistý a rychlý systém Android 10

King Kong CS je vybaven operačním systémem Android 10 (Go Edition), díky kterému si můžete užít nové funkce nejnovějšího verze operačního systému:

  • Podporuje novou funkci Live Caption, která automaticky vytvoří titulky u videí, podcastů a zvukových zpráv – a dokonce také u vašich nahrávek
  • Obsahuje zvukový zesilovač, který posílí zvuk telefonu, filtruje šum na pozadí a jemně doladí zvuk pro co nejlepší výstup. Přesně to robustní telefon potřebuje!
  • Tmavý režim, který používá pravou černou, aby vaše baterie déle vydržela. Navíc mění také vzhled aplikací Google, například Kalendář a Fotografie
  • A další:

cubot2 1089x345x

2. Baterie

Je vybaven velkou baterií o kapacitě 4400 mAh pro delší pohotovostní režim s nízkou spotřebou energie. I pokud budete hrát na telefonu hry, vydrží celý den.

cubot3 925x428x

3. Vybavený robustní telefon

Je odolný jak vůči vodě a prachu, ale také proti nárazům a pádům s certifikací MIL-STD-810G. Mnoho různých senzorů, jako je akcelerometr, magnetický senzor, GPS a další, vám jistě pomůžou na vašich cestách. Splňuje všechny požadavky na outdoorový telefon.

cubot4 958x452x

4. Podporuje paměťové karty a dvě micro SIM

K dispozici jsou dva sloty na micro SIM a zároveň ještě jeden na paměťovou kartu microSD, kterou lze rozšířit kapacitu úložiště až na 128 GB. Vytvoříte tak perfektní rovnováhu mezi prací a osobním prostředím. V telefonu tak můžete mít celkem tři karty, což je dobrá volba nejen na běžné používání ale i na většinu prázdninových dobrodružství.

5. Přiměřená cena

Nejvíce spotřebitele zajímá, zda za produkt zaplatí přiměřenou cenu. Za méně než 85 USD (v přepočtu asi 2000 Kč) získáte jednoduchý a spolehlivý outdoorový telefon, který vás nenechá na holičkách.

cubot5 1427x1096x

Pokud se jedná o odolnost, a všechny zmíněné vlastnosti telefonu King Kong CS, jedná se o slušně vybavený smartphone, který zahrnuje také nutnou konektivitu. Dobrou zprávou je pak fakt, že výrobce nyní pořádá soutěž právě o tento telefon. Stačí navštívit tento odkaz a máte šanci ho získat!

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat