reklama

Koronavirus – aktualizovaná data hned po ruce návod

Koronavirus – aktualizovaná data hned po ruce [návod]
2020-03-21T21:17:01+01:00
• 21. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Koronavirus přidává vrásky na čele nejednomu obyvateli České republiky. V podstatě se médii neřeší nic jiného. Člověka ale velice brzy omezí veškerá mediální pozornost, takže se přestane soustředit na to nejpodstatnější – čísla týkajících se nemocných a uzdravených. 

Mapy.cz se zapojují do boje proti COVID-19, přidáte se?

Koronavirus data ihned při sobě

K těmto číslům není těžké dojít, v podstatě stačí přejít na Google a slovní spojení zadat. Ovšem přeci jen je pohodlnější mít nejaktuálnější data hned při ruce, a to doslova. Máme totiž skvělý tip na kartu, kterou si můžete přidat do telefonu a chytrých hodinek. Následně stačí kartu zobrazit a uvidíte aktualizovaná data ohledně koronaviru v České republice. 

Operátoři pomáhají vytrasovat polohu nakaženého člověka

iOS postup

Jak se k takové kartě dostat? Je to velice, ale velice jednoduché. Začneme u Apple zařízeních. V podstatě stačí přejít na tento odkaz. Doporučujeme odkaz otevřít v prohlížeči Safari či Chrome, protože v jiných prohlížečích odkaz nemusí fungovat správně. Nicméně, link vás přesměruje na webovou stránku, kde si máte možnost přidat kartu do Apple Wallet. 

KoronavirusKoronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

Jednoduše tedy klepněte na „Add to Apple Wallet“. Jakmile tak učiníte, budete mít kartu ve své peněžence. Stačí pak otevřít aplikaci Apple Wallet a můžete sledovat aktualizovaná data. Pokud vlastníte i chytré hodinky Apple Watch, karta se objeví i zde – opět v aplikaci Apple Wallet.

Koronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

Android postup

V případě operačního systému Android je proces o něco těžší, ale opět to není žádná věda. Nejprve je zapotřebí stáhnout si aplikaci Yourwallet (odkaz najdete na konci článku). Jakmile si ji stáhnete a nainstalujete, přejděte na tento odkaz.

Koronavirus Koronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

V Yourwallet pak klepněte na tlačítko “+“ a naskenujte QR kód, který se vám zobrazí při otevření zmíněného odkazu. A to je vše. Takto jednoduše můžete do svého mobilního zařízení a chytrých hodinek vložit kartu s aktualizovanými statistikami.

Koronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

logo-app Yourwallet Yourpass Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim