reklama

Koronavirus – aktualizovaná data hned po ruce návod

Koronavirus – aktualizovaná data hned po ruce [návod]
2020-03-21T21:17:01+01:00
• 21. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Koronavirus přidává vrásky na čele nejednomu obyvateli České republiky. V podstatě se médii neřeší nic jiného. Člověka ale velice brzy omezí veškerá mediální pozornost, takže se přestane soustředit na to nejpodstatnější – čísla týkajících se nemocných a uzdravených. 

Mapy.cz se zapojují do boje proti COVID-19, přidáte se?

Koronavirus data ihned při sobě

K těmto číslům není těžké dojít, v podstatě stačí přejít na Google a slovní spojení zadat. Ovšem přeci jen je pohodlnější mít nejaktuálnější data hned při ruce, a to doslova. Máme totiž skvělý tip na kartu, kterou si můžete přidat do telefonu a chytrých hodinek. Následně stačí kartu zobrazit a uvidíte aktualizovaná data ohledně koronaviru v České republice. 

Operátoři pomáhají vytrasovat polohu nakaženého člověka

iOS postup

Jak se k takové kartě dostat? Je to velice, ale velice jednoduché. Začneme u Apple zařízeních. V podstatě stačí přejít na tento odkaz. Doporučujeme odkaz otevřít v prohlížeči Safari či Chrome, protože v jiných prohlížečích odkaz nemusí fungovat správně. Nicméně, link vás přesměruje na webovou stránku, kde si máte možnost přidat kartu do Apple Wallet. 

KoronavirusKoronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

Jednoduše tedy klepněte na „Add to Apple Wallet“. Jakmile tak učiníte, budete mít kartu ve své peněžence. Stačí pak otevřít aplikaci Apple Wallet a můžete sledovat aktualizovaná data. Pokud vlastníte i chytré hodinky Apple Watch, karta se objeví i zde – opět v aplikaci Apple Wallet.

Koronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

Android postup

V případě operačního systému Android je proces o něco těžší, ale opět to není žádná věda. Nejprve je zapotřebí stáhnout si aplikaci Yourwallet (odkaz najdete na konci článku). Jakmile si ji stáhnete a nainstalujete, přejděte na tento odkaz.

Koronavirus Koronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

V Yourwallet pak klepněte na tlačítko “+“ a naskenujte QR kód, který se vám zobrazí při otevření zmíněného odkazu. A to je vše. Takto jednoduše můžete do svého mobilního zařízení a chytrých hodinek vložit kartu s aktualizovanými statistikami.

Koronavirus

Zdroj: Dotekomanie.cz

logo-app Yourwallet Yourpass Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat