reklama

Google zrušil aplikaci Androidify, Android postavičku si již „nevytvoříte“

Google zrušil aplikaci Androidify, Android postavičku si již „nevytvoříte“
2020-02-07T19:30:00+02:00
• 7. 2. 2020

Začátky operačního systému Android byly o hrách, vtipech a nejrůznějších drobnostech, které neměly nějak hluboký význam, ale dokázaly vykouzlit minimálně menší úsměv. Tato doba je již pryč, Google již nedává „sladké“ názvy novým verzím Androidu a všeobecně ubývá skrytých funkcí a žertíků. Mnozí by mohli říci, že dospěl a začíná brát věci vážněji, dospěleji. Z počátků si možná pamatujete aplikaci Androidify, ale i té odzvonilo.

Sbohem Google Androidify

Aplikace Androidify vznikla v roce 2011 a jejím cílem bylo umožnění uživatelům si vytvořit Android panáčka podle svých představ. V podstatě jste mohli měnit jakékoliv vlastnosti a přidávat doplňky. Mnozí tuto aplikaci používali pro vytvoření vlastního avatara pro sociální sítě. Androidify korespondovalo se základní vlastností systému Android, možnost si přizpůsobit cokoliv.

Bohužel aplikace Androidify se dočkala poslední aktualizace v roce 2016 a od té doby se o ni Google nestaral. Za svou existenci získala přes 10 milionů stažení a její hodnocení dosahovalo na 4,5 hvězdičky, což je dobrý výsledek přes nedávnou změnu hodnocení recenzí.

Androidify Androidify Androidify

Androidify již nenajdete v Obchodě Play, a to ani v případě, že jste ji měli v minulosti nainstalovanou. Dokonce došlo na zrušení webové stránky androidify.com. Ta ostatně jen přesměrovává na android.com. Pokud si ale stále chcete vytvořit vlastní postavičku, můžete si nainstalovat APK balíček například z apkmirror.com. Jen se nelekejte varovné zprávy při spuštění aplikace, která informuje, že Androidify není určeno pro novější verze systému Android.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim