reklama

Google Podcast má konečně regulérní webové rozhranní

Google Podcast má konečně regulérní webové rozhranní
2020-02-08T13:30:01+02:00
• 8. 2. 2020

Aplikace Google Podcasty dostane několik novinek, ale než budou dostupné, dočkali jsme se konečně webového rozhraní. Do bylo do jisté míry již dostupné, ale jen v případě sdílení konkrétního podcastu, což se hodilo zejména pro majitele iOS zařízení, jelikož pro tento systém neexistuje aplikace.

Google Podcast a webové rozhraní

Služba Google Podcasty je dostupná na webové adrese podcasts.google.com, kde se nachází základní úvodní obrazovka s výběrem nejrůznějších pořadů, které jsou řazeny do několika kategorií. Bohužel zde není k dispozici jakákoliv možnost třídění, řazení nebo pokročilých funkcí pro vytváření seznamů k přehrávání. V podstatě se jen nabízí navíc vyhledávání pořadů.

Google Podcast

Jakmile si otevřete jakýkoliv kanál, můžete jen přehrát zvolenou epizodu, případně si něco málo o ní přečíst. V ovládacích prvcích najdete jen pozastavení a spuštění, možnost přeskočení o deset sekund vpřed a vzad, případně úprava rychlosti přehrávání. Samozřejmě lze manipulovat posuvníkem. Chybí zde dokonce i tlačítko pro sdílení, maximálně můžete nějakou epizodu označit jako přehranou.

Google Podcast

Jak je vidět, Google nabízí jen to nejnutnější pro přehrávání na počítači, případně zařízení, kde není k dispozici oficiální aplikace. Hlavním mínusem je absence základních funkcí, jako je třeba práce se seznamy a podobně. Očekáváme, že se v dohledné době dočkáme rozšíření o progresivní webovou aplikaci.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim