reklama

Google Duo získává emoji reakce na videa

Google Duo získává emoji reakce na videa
2020-01-03T17:00:59+02:00
• 3. 1. 2020

Grafika: Dotekomanie.cz

Google Duo nedávno dostalo aktualizaci přinášející „srdíčka“ na posílání. Marně jsme očekávali, že jedna z prvních aktualizací této komunikační platformy přinese dlouhou očekávanou funkci sdílení obrazovky. První novinka v novém roce přináší emoji reakce.

Google Duo

Ačkoliv služba Google Duo je primárně určena pro video hovory, tak lze zasílat video zprávy kontaktům. Funkce jako taková umožňuje zaslat video, které se po 24 hodinách smaže. Nyní ale budete moci během tohoto časového úseku na video reagovat také prostřednictvím emoji reakcí, které budou trochu tématické, jak je vidět na snímku obrazovky níže (ohňostroj).

Jakmile zašlete reakci druhé straně, obdrží notifikaci upozorňující na reakci. Funkce jako taková je určena i pro skupiny, přičemž notifikace se zobrazí pro každou reakci. Novinka by měla být již nyní k dispozici prostřednictvím nejnovější aktualizace.

Je spíše otázkou, kdy Google zavede užitečnější novinky. Zatím se soustřeďuje na drobnosti, které nejsou nikterak klíčové a člověk se bez nich obejde. Na druhou stranu je to pochopitelný postup, když Google Duo má být masivní službou. Ostatně se nachází na každém certifikovaném zařízení.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim