reklama

Google Duo dostává „srdíčka“ na posílání

Google Duo dostává „srdíčka“ na posílání
2019-12-09T18:00:13+02:00
• 9. 12. 2019

Nedávno jsme vás informovali, že se testuje u aplikace Google Duo nové rozvržení tlačítek. Zatím si na tuto novinku budeme muset počkat, stejně jako na možnost sdílení obrazovky, o čemž se mluví již velmi dlouho. V Googlu ale mají zřejmě čas na další nedůležité funkce.

Google Duo a srdíčka

Pokud opomeneme speciální filtry v rámci svátečního období, dočkali jsme se možnosti poslání srdíčka kontaktu. Jednoduše se na obrazovce u konkrétního člověka zobrazí menší dialogové okno s možností odeslání srdíčka. Jakmile tak učiníte, druhá strana dostane oznámení. Ta v návaznosti na to může učinit stejný krok.

Funkce jako taková nemá nějak moc hluboký smysl. Dala by se přirovnat šťouchnutí na platformě Facebook/Messenger. Již nyní je k dispozici a nabízí se obrazovce kontaktu. Je evidentní, že Google se snaží nabídnout dodatečné funkce, které mají z platformy Google Duo učinit oblíbený produkt.

Vzhledem k tomu, že Google Duo musí být na každém zařízení se systémem Android a certifikací od Googlu, tak je pochopitelné, že se mají nabídnout funkce i pro ty, co ocení takovou novinku. Z naší strany bychom více ocenili právě zmiňovanou možnost sdílení obrazovky, čímž by se nabídl jednoduchý způsob nápomoci jiným uživatelům.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat