reklama

Google Podcast se dočká změn nejen v designu

Google Podcast se dočká změn nejen v designu
2019-12-25T16:57:53+01:00
• 26. 12. 2019

Nedávno jsme vás informovali, že aplikace Google Podcast se dočkala tmavého vzhledu. Ten se aktivoval automaticky na Androidu 10 podle nastavení systému. Nyní se ale ukazuje, že se můžeme těšit na více změn, které se dotknou i celkového ovládání aplikace.

Google Podcast v novém

V první řadě dojde k přeuspořádání tlačítek. K dispozici totiž bude nová spodní lišta obsahující tři možnosti – hledávání, domovská obrazovka a aktivity. Právě poslední zmíněná je nová, ale vypadá to, že bude obsahovat aktuální seznam přehrávání a historii.

Samotné ovládací prvky neprojdou změnami, ale spíše se dočkáme nové funkce. Stejně jako na webovém Youtube, i zde se dočkáme možnosti přidávat jednotlivé epizody do fronty k přehrávání. Díky tomu si můžete jednoduše vytvořit seznam, kde se budou jednotlivé díly přehrávat automaticky za sebou.

Také dojde k menší změně ikon kanálů, které jsou nyní zaobleny. Poslední novinkou bude možnost manuálního zvolení vzhledu. V aplikaci si tak budete moci vybrat, jestli chcete tmavý, světlý nebo automatický režim.

V tuto chvíli nevíme, kdy bude nová verze aplikace dostupná pro všechny. Veškeré novinky jsou již obsaženy v aplikaci, jen nejsou aktivované. Google tak může kdykoliv dát příkaz ze stran serverů k aktivaci.

logo-app Google Podcasts Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim