reklama

Youtube testuje frontu pro přehrávání

Youtube testuje frontu pro přehrávání
2019-08-29T12:00:46+02:00
• 29. 8. 2019

Youtube čas od času testuje nové funkce, které jsou dostupné i uživatelům, jen nejsou v základu dostupné. Pro aktivaci zpravidla musíte navštívit speciální stránku, kde aktivujete experimentální funkci, kterou chcete vyzkoušet. Nyní je k dispozici možnost fronty pro přehrávání.

Youtube a fronta přehrávání

Experimentální funkce Fronta je k dispozici jen pro webové rozhraní služby Youtube a je nutné ji aktivovat na stránce youtube.com/new. Jakmile zapnete možnost Vytvoření fronty, nabídne se v rámci celého rozhraní možnost přidávání video do fronty za aktuálně hrající video. Případně si tak můžete připravit frontu z výběru. Bohužel je novinka dostupná jen 10. září. Co bude pak, zatím nevíme.

Jak již bylo řečeno, videa můžete přidávat do fronty. U náhledových obrázků je k dispozici nové tlačítko Přidat do fronty, nachází se pod tlačítkem Přehrát později. Případně lze kliknout na tři tečky (menu), kde se nachází jen jedno tlačítko.

Jakmile tak učiníte, vytvoří se fronta, například pod aktuálně přehrávajícím videem. Případně si tak nachystáte seznam. Ten nelze uložit, ale můžete videa vymazat, případně přeuspořádat.

Jedná se zatím jen o dočasný pokus, ale je možné, že se nakonec tato funkce dostane do stabilní verze, a snad i do aplikací. Rozhodně se jedná o pohodlnější způsob vytváření seznamu pro aktuální přehrávání.

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat