reklama

Vánoční nabídka Vodafonu nabízí 100 dvouhodinovek mobilních dat

Vánoční nabídka Vodafonu nabízí 100 dvouhodinovek mobilních dat
2019-11-13T13:30:54+01:00
• 13. 11. 2019
1

Vodafone každý rok, stejně jako další operátoři, si připravuje nějakou vánoční speciální nabídku. Minule se jednalo zejména o Vodafone Pass, letos jde o trochu netradiční nabídku, přičemž došlo na zlevněné mobilní telefony, pokud si koupíte tarif.

Vodafone vylepšuje Předplacenou kartu 30 o data navíc [aktualizováno]

Vodafone a Vánoce

Letos Vodafone nemá univerzální nabídku pro všechny klienty. Je podmíněna jakýmkoliv tarif se základními daty. Pro tyto zákazníky si operátor připravil celkem 100 dvouhodinovek, v rámci kterých bude zákazníkovi umožněno využívat plné připojení k internetu bez jakéhokoliv omezení. Samotné dvouhodinovky může využívat jakkoliv, i několikrát denně.

První várka 50 dvouhodinovek je k dispozici od 15. listopadu do 14. prosince. Druhá pak od 15. prosince do 14. ledna 2020. Samotnou aktivaci lze provést přímo v aplikaci Vodafone pro mobilní telefony.

„Věříme, že tu nejsilnější síť tvoří lidé a že technologie mohou posilovat pouto mezi lidmi. A v jaké jiné době než právě o Vánocích? Proto chceme obdarovat bez podmínek všechny zákazníky, kteří  používají internet. Nikdo už nemusí hledat Wi-Fi připojení, ale může si aktivovat data zdarma přesně v tu chvíli, kdy je potřebuje,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Druhá část vánoční akce obsahuje 18 zařízení s počáteční platbou 1 koruny, přičemž následně doplatí zbytek v měsíčním splátkách. Lze docílit slevy až 5000 Kč, pokud si zákazník pořídí mobilní i fixní služby. V nabídce jako takové nejsou jen mobilní telefony, ale například také PlayStation 4, 55palcový televizor Sony Bravia nebo Lenovo IdeaPad C340-14API.

T-Mobile představuje vánoční nabídku

O2 vylepšuje vánoční nabídku o Black Friday [aktualizováno]

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hrach Valihrach

13. 11. 2019, 21:12
Android aplikace

????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim