reklama

T-Mobile představuje vánoční nabídku

T-Mobile představuje vánoční nabídku
2019-10-24T11:49:28+01:00
• 24. 10. 2019

Ještě neskončil říjen a již zde máme speciální vánoční nabídku od T-Mobile. Zřejmě jde tentokrát o rychlost a v tomto ohledu T-Mobile vyhrává. Představit něco takového s takovým předstihem, nebývá časté. Pokud byste čekali honosné rozdávání dat nebo nějaké neomezené balíčky, zklameme vás.

„Navazujeme na naše letošní aktivity a přinášíme vánoční nabídku, která je dostatečně jednoduchá, bez zbytečných kliček a podmínek, tak aby si u T-Mobile vybral opravdu každý zákazník,“ říká Juraj Bóna, ředitel komerční divize T-Mobile pro ČR, a dodává: „Dárky máme pro zájemce o nový chytrý telefon, diváky T-Mobile televize, ale i zájemce o pevný internet a nezapomínáme ani na uživatele Twistu.“

Nové tarify od T-Mobile, neomezená data a volání i za 956 Kč

Něco pro každého

T-Mobile ve své tiskové zprávě hned na prvním místě uvádí sledu, respektive bonus, který získáte za zakoupení mobilního telefonu z nabídky operátora. U vybraných zařízení totiž dostanete druhé za pouhou korunu. V tomto případě je ale podmínkou prodloužení nebo uzavření smlouvy na dva roky. Aktuálně se nabízí například:

  • K Huawei P30 Lite se základní cenou 7 998 Kč s DPH přibalí T-Mobile model Y52019 za 1 Kč (standardní cena 2 999 Kč s DPH)
  • K Huawei P30 (cena 15 998 Kč s DPH) dostanete Huawei P Smart 2019 (standardní cena 5001 Kč)

Cena se dá navíc snížit. Příklad je uveden u první možnosti, kde stačí přikoupit neomezený internet a oba mobily vás vyjdou dohromady na 3999 Kč.

T-Mobile StreamOn končí, stávající klienti mohou používat dál

Nabídka je i pro předplacenkáře. V listopadu a prosinci T-Mobile nadělí 25 % kreditu navíc.

Bonusový kredit získají zákazníci při dobíjení přes T-Mobile – tedy například v aplikaci Můj T-Mobile, platební kartou na webu t-mobile.cz, z vyúčtování…

Došlo i na zvýhodnění datových balíčků pro předplacenkáře. Například FUP 500 MB měsíčně lze pořídit s 50% slevou, tedy za 499 Kč. Lze tedy pořídit i 10GB balíček za cenu 5GB, v tomto případě bude cena 449 Kč. Nabídka platí i pro stávající zákazníky. Součástí informací o vánoční nabídce byla i inforgrafika k aktuálnímu stavu, respektive, co se zákazníkům líbí.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim