reklama

SoundCloud dostává tmavý vzhled

SoundCloud dostává tmavý vzhled
2019-10-06T18:00:11+01:00
• 6. 10. 2019

V posledním roce jsme se dočkali jednoho trendu napříč aplikacemi i operačními systémy. Samozřejmě tím myslíme tmavý vzhled. Nejenže je výhodnější, pokud aplikace spouštíte v noci, ale také má tento vzhled přívětivý vliv na spotřebu energie, ale platí to jen u AMOLED/OLED displejů, kde černá barva znamená nerozsvícení konkrétních pixelů. Sice aplikace nemají zcela černou barvu, ale i tak dochází ke snížení spotřeby energie. Nyní jsme se dočkali u populární služby SoundCloud.

SoundCloud přináší levnější předplatné pro mladé

SoundCloud

Aplikace SoundCloud pro Android dostala v tomto týdnu aktualizaci, která přináší tmavý vzhled. I zde nejde o zcela černou barvu, nabízí se jen tmavší šedá. V tomto případě nejde ani tak o snížení spotřeby energie, jelikož aplikaci spustíte, zapnete přehrávání a dál ji nepoužíváte. Hlavní výhodou je neoslnění v noci a podobných podmínkách.

SoundCloud nyní můžete používat také na Instagramu

Aktualizace přichází s plnou podporou Androidu 10, takže aplikace ihned po spuštění respektuje nastavení systému Android 10. I v případě, že máte nastaveno bílé prostředí Androidu, tak aplikace přepne, jestliže se aktivuje úsporný režim.

Pokud máte starší verzi systému, nebo si chcete manuálně zvolit vzhled aplikace, nabízí se přepínač, respektive volba vzhledu. Nastavení je ale trochu skryté. Musíte přejít na kartu Library (poslední z dolní nabídky). Následně kliknete na profilovou fotku v horní části aplikace, zvolíte Settings a pak Theme. Zde se nachází nastavení. Kdy se tato novinka ukáže na iOS, nevíme. Ale nemělo by to trvat dlouho.

logo-app SoundCloud - Music & Audio SoundCloud Zdarma ANDROID logo-app SoundCloud - Music & Audio Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim