reklama

SoundCloud nyní můžete používat také na Instagramu

SoundCloud nyní můžete používat také na Instagramu
2018-10-26T12:29:41+02:00
• 26. 10. 2018

Streamovací služba SoundCloud přináší zcela novou funkci, která uživatelům umožní sdílet hudbu skrze sociální síť Instagram. Společnost SoundCloud o této skutečnosti informovala na své oficiální tiskové konferenci, jež se uskutečnila dnes ráno, tj. ve čtvrtek 25. října 2018. 

Novinka umožní uživatelům vkládat hudbu ze SoundCloudu přímo do služby Instagram Stories. To znamená, že svou fotografii či své video můžete zpestřit pomocí skladeb ze SoundCloudu. Hudba je však v tomto případě sdílena jako odkaz, což zřejmě bude největší kámen úrazu. 

SoundCloud podporuje umělce

Jednoduše řečeno, chcete-li si skutečně danou skladbu poslechnout, musíte v Instagram Stories klepnout na odkaz „Play on SoundCloud“. Tento odkaz vás následně přesměruje do aplikace SoundCloud, kde si hudbu budete moci poslechnout. 

Každopádně se jedná o skvělou příležitost pro fanoušky a hlavně umělce samotné, kteří se díky této novince mohou stát o něco více populární. Pokud si chcete funkci vyzkoušet, nejprve najděte skladbu, kterou chcete sdílet. Následně klepněte na ikonu „Sdílet“ ve spodní části obrazovky. Poté klepněte na ikonu Instagram nebo vyberte možnost „Sdílet na Instagram Story“. 

Tato funkce byla vůbec poprvé představena na květnové konferenci vývojářů F8. SoundCloud prohlásilo, že novinka je k dispozici v nejnovější verzi aplikace pro iOS a Android.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim