reklama

SoundCloud přináší levnější předplatné pro mladé

SoundCloud přináší levnější předplatné pro mladé
2019-03-08T07:57:07+02:00
• 8. 3. 2019

Hudební streamovací službu SoundCloud není třeba nijak představovat. Co je ovšem třeba představit, tak je cenově výhodnější předplatné pro vůbec nejklíčovější skupinu posluchačů – mladé uživatele. 

Právě mladí lidé tráví nejvíce času posloucháním hudby ve srovnání se svými staršími protějšky. Společnost SoundCloud tak prohlásila, že nově bude nabízet 50% slevu pro předplatné SoundCloud Go+. Díky tomu tak mladí uživatelé budou platit pouhých 4,99 dolarů za měsíc (tj. zhruba 109,78 Kč bez DPH). 

SoundCloud konečně dohnal konkurenci

Jedná se samozřejmě o skvělou zprávu. Ovšem je třeba si přiznat, že s tímto předplatným přichází společnost trochu pozdě. Všichni hlavní konkurenti, jako je Apple Music, Spotify, YouTube Music a Amazon Music Unlimited, takové předplatné nabízí již delší dobu.

Hudební streamovací služby jsou si moc dobře vědomi toho, že právě mladý uživatel je investicí do budoucna. A to je mimo jiné důvod, proč se společnosti rozhodují nabízet levnější předplatné pro studenty. 

Pokud si budete chtít předplatit SoundCloud Go+, můžete se těšit na několik zásadních funkcí – poslech hudby bez reklam, možnost stáhnout si hudbu do offline režimu, vysoce kvalitní zvuk a přístup k úplnému katalogu SoundCloud (přes 200 miliinů skladeb).

SoundCloud Go+ for Students je v současné chvíli k dispozici pouze v USA, Irsku, Austrálii, na Novém Zélandu a v Kanadě. Během příštího týdne pak bude dostupný v Německu, Francii a Nizozemsku.

logo-app SoundCloud - Music & Audio SoundCloud Zdarma ANDROID

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim