reklama

Google Fit zřejmě nabídne podporu služby Strava

Google Fit zřejmě nabídne podporu služby Strava
2019-10-06T16:30:39+01:00
• 6. 10. 2019

Pokud jde o sportování a jiné podobné vyžití, hodí se nejrůznější aplikace pro sledování výkonů. Bohužel žádná aplikace není dokonalá, takže mnohdy jsou uživatelé nuceni používat různě služby pro rozdílné aktivity. Nyní to ale vypadá, že se Google Fit může stát takovým centrem pro sledování sportovních výkonů.

Google Fit a Strava

Jane Manchun Wong (@wongmjane) se podařilo objevit v aplikaci Google Fit části zdrojového kódu, které naznačují, že se brzy dočkáme propojení s jinou službou zaměřenou zejména na běhání a cyklistiku. Jane se podařilo aktivovat danou část aplikace, což je vidět na obrázku níže.

V samotném nastavení aplikace Google Fit bude možné propojit účet ze služby Strava. Po kliknutí se dostanete na stránku webu Strava, kde musíte autorizovat přístup k datům. Následně obě služby začnou spolupracovat. Dle obrázku se dá usuzovat, že nedojde jen k posílání dat ze služby Strava do Google Fit, asi bude propojení obousměrné.

Oficiálně: Google Fit získává tmavý vzhled [aktualizováno]

Strava bude vyžadovat dodatečné povolení informací o srdeční aktivitě, ale dokud není novinka dostupná, není jisté, co všechno se bude sdílet a jak propojení bude vlastně fungovat. Pokud Google plánuje napojení dalších služeb, tak je trochu škoda, že služba Google Fit přišla o webovou formu.

logo-app Google Fit Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Google Fit – Activity Tracker Google LLC Zdarma iOS

Zdroje: 9to5google.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim