Google ruší webovou verzi Google Fit

Google ruší webovou verzi Google Fit
2019-02-22T06:39:51+02:00
• 22. 2. 2019
4

Google se zřejmě rozhodl, že se v roce 2019 zbaví takřka všech služeb, co pro něj nemají smysl. Zanedlouho se definitivně rozloučíme například s Allo, Inbox by Gmail nebo Google+. A to rozhodně nejsou jediné služby. Nyní se dozvídáme o dalším ukončení, které se tak nějak týká Google Fit.

Google Fit jen pro mobily

Služba Google Fit si v poslední době prošla značnými změnami, kam nespadá jen design. Například jsme se dočkali i jiného počítání dosažených výsledků, s čímž Googlu napomohla Americká kardiologická asociace a Světová zdravotnická organizace. Novinky tak byly dostupné pro Android, WearOS by Google a také na webu.

Právě ve webové verzi dostupné na adrese fit.google.com/fit si můžete procházet dosažené výsledky. Nabízí se denní statistiky, nedávné aktivity, měsíční nebo týdenní kalendář. Kromě toho si můžete skrze dodatečné možnosti zaznamenávat váhu nebo přidávat aktivity manuálně. Bohužel právě tato služba oficiálně končí, tedy webová verze.

Google Fit vám pomáhá přejít na zdravější a aktivnější životní styl a usnadňuje vám dosahování vašich cílů. V uplynulém roce jsme aplikaci Fit rozšířili o nové cíle aktivity založené na doporučeních Americké kardiologická asociace a Světové zdravotnické organizace, přidali jsme řízené dýchání a widgety na plochu a motivovali jsme vás ke 30denní novoroční výzvě. Jelikož se soustředíme především na nové funkce Google Fit pro mobily a hodinky, 19. března 2019 zrušíme web Google Fit. Chcete-li nadále sledovat svou aktivitu a pracovat na cílech pro zdraví, nainstalujte si aplikaci Fit do telefonu Android nebo hodinek Wear OS.

Již 19. března nebude dostupná webová verze Google Fit a uživatelé se budou muset spokojit s aplikacemi pro Android a WearOS by Google. Google uvádí mezi důvody soustředění se na mobilní aplikace.

Google Fit dostává vánoční aktualizaci

logo-app Google Fit Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Sepp Winkler

25. 2. 2019, 14:41

Tlačia ľudí, aby mali na každú blbosť apku a samozrejme na ich Androide :( Web prístup je omnoho lepší pre ľudí, čo majú väčšinu dňa prístup k PC.

Richard Fabián

22. 2. 2019, 12:08

Další zrušená služba, byť jen částečně. To je důvod proč Googlu lidi nevěří a nechtěji jeho služby používat

Hm, to by mne stvalo, nastesti FitBit zatim toto pokud vim neplanuje. A nektere apky na Droidu naopak tuto moznost (web-pristup) pridavaji.

Karel Čapka

VIP 22. 2. 2019, 9:18

To je smutný!

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat