reklama

Huawei Watch GT 2 údajně dorazí s HarmonyOS

Huawei Watch GT 2 údajně dorazí s HarmonyOS
2019-09-03T19:30:26+02:00
• 3. 9. 2019
2

Po internetu nově kolují zajímavé informace týkající se dosud nepředstavených chytrých hodinek pod názvem Huawei Watch GT 2. Vůbec poprvé se nyní objevily dokonce i fotografie s finálním konstrukčním zpracováním. 

Původní generace používaly systémem LiteOS, ale asi dojde k výměně za nový operační systém HarmonyOS. S touto informací přišel zahraniční server 9to5Google. Mělo by se tak jednat o druhý produkt od Huawei s vlastním operačním systémem. První jsme se dočkali HarmonyOS u televize.

Huawei Watch GT 2 nabídne dvě verze

Jelikož se Huawei nyní nemusí spoléhat na konkurenční operační systém WearOS, mohou být Watch GT 2 vydány zcela bez problémů společně s řadou Mate 30, které se dočkáme cobydup. Pokud jsou informace správné, novinka by měla dorazit s baterií o kapacitě 445 mAh. Předchozí model vydržel na jedno nabití až dva týdny, ovšem Watch GT 2 by měl tuto hranici ještě překonat. 

Zdá se také, že displej bude mírně vylepšen. K dispozici by totiž měl být jasnější panel. Co se dalších konstrukčních změn týká, můžeme například zmínit mírně štíhlejší korunku. Kromě toho bude Watch GT 2 k dispozici hned ve dvou verzích. Jedna se bude řadit spíše do sportovní kategorie, zatímco druhá bude lákat na svou klasičnost s koženým řemínkem. Dále bychom se údajně měli dočkat integrovaného reproduktoru, což naznačuje, že bychom mohli prostřednictvím Watch GT 2 přijímat telefonní hovory.

 

Obě varianty by měly nabídnout i LTE, integrované GPS moduly a optické senzory srdeční frekvence. Očekává se, že nové chytré hodinky od Huawei budou představeny spolu s nadcházející řadou Mate 30, tedy na veletrhu IFA 2019 v Berlíně. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Libor Foltýnek

4. 9. 2019, 7:43

Jak to je v takovém případě se zárukou? On ten LiteOS houby uměl, takže cokoliv jiného bude jen lepší, ale co když někomu přestane fungoat něco, co předtím fungovalo? Není to pak rozpor s kupní smlouvou a nejde hodinky vrátit?

Přemysl Vaculík

4. 9. 2019, 9:55

Tak zkusil bych reklamaci, ale v případě softwaru nevím, možná na to budou mít nějakou podmínku.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim