reklama

Motorola chystá mobil se schovanou přední kamerou

Motorola chystá mobil se schovanou přední kamerou
2019-08-13T15:00:59+02:00
• 13. 8. 2019

Nedávno Motorola představila nový model E6 a nyní očekáváme One Action. Nyní se ale ukazuje, že by v přípravě měl být další model, který bude trochu netradiční. Za zveřejněním podoby tentokrát stojí Evan Blass, který je znám zveřejňováním nepředstavených novinek.

Netradiční Moto G8?

Evan tentokrát nic neprozradil ohledně mobilního telefonu, jen na svém Twitteru zveřejnil dva obrázky. Netušíme tak, o jakou novinku by se mohlo jednat, ani nemáme náznak specifikací. Můžeme jen odhadovat na základě snímků. Jednoznačně můžeme tvrdit, že novinka nenabídne výřez v displeji ani díru pro přední kameru.

V podstatě se zde nabízí jen dvě varianty řešení pořizování selfie snímků. V první řadě může mít smartphone vysouvací mechanismus, který se již běžně objevuje ve střední třídě. Další varianta je méně pravděpodobná, ale na zádech by mohl být ukryt druhý displej, který by sloužil pro náhled a případně dodatečné informace.

Možná se díváme na chystaný model Moto G8, o které se zatím nic neví. Lze předpokládat, že i tento model zapadne do střední třídy, kde Motorola nyní více méně působí a neútočí na top příčky. Zřejmě se v dohledné době dočkáme další spekulací, ale lze odhadovat, že by k představení mohlo dojít na blížícím se veletrhu IFA v Berlíně.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim