reklama

Motorola brzy oznámí Moto G8, G8 Plus a G8 Play

Motorola brzy oznámí Moto G8, G8 Plus a G8 Play
2019-10-22T18:00:48+02:00
• 22. 10. 2019

V pořadí 8. generace modelové řady Moto se začíná pomalu rýsovat a s tím přichází doslova hromada novinek, které jsou doprovázeny jak prvními fotografiemi, tak i možnými specifikacemi. Pod značkou Motorola zatím můžeme vyhlížet tři modely nesoucí název Moto G8, Moto G8 Plus a Moto G8 Play. Podle posledních úniků by mohlo dojít k oficiálnímu představení již během tohoto týdne v Brazílii.

Získá si publikum

U telefonu Moto G8 Plus se očekává 6,3palcový displej s FullHD rozlišením poháněný osmijádrovým procesorem Snapdragon 665 od Qualcommu. Zadní strana údajně nabídne 4000mAh baterii nebo tři objektivy (48 + 12 + 5 MPx) fotoaparátu s laserovým snímačem pro ostření. Výrobce nezapomněl připojit ani 3,5mm sluchátkový jack.

Druhý zástupce v podobě Moto G8 Play dostane 6,2palcový displej s HD+ rozlišením a „Waterdrop“ výřezem. Uvnitř naleznete osmijádrový procesor (2,0 GHz) či 4 000mAh baterii. Dozadu chtějí nasadit tři senzory fotoaparátu, LED blesk a také snímač otisků prstů. U něj plánují nasadit cenovku ve výši 264 dolarů (tj. cca 6 056 Kč).

Model Moto G8 by měl víceméně vycházet z Moto G8 Plus a oproti němu bude disponovat větším výřezem či nezíská možnost zaostření laserem. Dále fotografie odhalují skener otisků prstů, přítomné USB typu C a 3,5mm sluchátkový jack. Nakonec velikost a rozlišení displeje má být zachováno, ale naopak přijde jiný dodavatel procesoru, rozlišení u fotoaparátů, větší velikost baterie.

Zdroje: androidpolice.com, gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim