reklama

Motorola One Action na tiskovém obrázku aktualizováno

Motorola One Action na tiskovém obrázku [aktualizováno]
2019-08-04T16:29:21+01:00
• 4. 8. 2019
3

Aktualizováno 4. 8.

V červenci se objevily informace kolem nadcházející novinky Motorola One Action přímo na stránkách Googlu. Představení se zřejmě blíží, jelikož zde máme další tiskové obrázky novinky. Kromě toho se dozvídáme, že displej bude mít rozlišení 2520 x 1080 pixelů s poměrem stran 21:9 (7:3). Na zadní straně se bude pravděpodobně nacházet hlavní 48MPx snímač, sekundární bude určen pro širokoúhlé snímky a třetí zde bude jen pro určení hloubky ostrosti. Čtečka otisků prstů bude zřejmě v logu společnosti na zadní straně.

Původní článek 19. 7.

Nedávno jsme se dočkali smartphonu Motorola One Vision, který míří na český trh. Dle Evana Blasse (@evleaks) se ještě dočkáme minimálně modelů Motorola One Action, Motorola One Pro, Motorola One Macro a také Motorola One Action. Googlu se opět nepodařilo něco uhlídat a díky jeho seznamu zařízení v rámci programu Enterprise Recommended se dozvídáme o Motorola One Action.

Motorola One Action

Díky Enterprise Recommended se dozvídáme o základních specifikacích chystané novinky, která teprve bude představena. Displej bude mít 6,3 palců, přičemž kamera bude v otvoru v levém horním rohu. Operační paměť nabídne 4 GB a pro data bude určeno úložiště o velikosti 128 GB.

Již v základu bude k dispozici Android 9 Pie. Mezi další vlastnostmi najdeme NFC a čtečku otisků prstů. Vzhledem k tomu, že se nebude jednat o odolný smartphone, jak by naznačoval název mobilu, tak můžeme jen předpokládat, že se nabídne lepší výdrž nebo výkon.

Co se týče výkonu, spekuluje se, že by Motorola One Action mohla disponovat procesorem Exynos 9609 od Samsungu. Na zadní straně se bude pravděpodobně nacházet hlavní 12,6MPx foťák, přičemž sekundární nabídne širokoúhlé focení (117°). K dispozici bude ještě třetí foťák, ale zřejmě bude sloužit jen pro hloubku ostrosti, takže nenabídne velké rozlišení.

Vzhledem k tomu, že se zařízení objevilo v seznamu Enterprise Recommended, tak představení novinky bude co nevidět.

Zdroje: gsmarena.com, twitter.com, pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vis Maior

4. 8. 2019, 17:03

Skvěle napsané Přemku.

Erik Bezeréti

VIP 19. 7. 2019, 17:16
Android aplikace

V titulku úřadoval šotek.

Přemysl Vaculík

VIP 19. 7. 2019, 18:32

DĂ­ky, opraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim