reklama

Motorola v tichosti oznámila Moto E6

Motorola v tichosti oznámila Moto E6
2019-07-27T19:30:40+01:00
• 27. 7. 2019

Společnost Motorola utnula velké množství spekulací kolem modelu s názvem Moto E6 a konečně jej ukázala v oficiální podobě. Samotná série E vesměs zahrnuje zařízení charakteristická pro nižší střední třídu, což zároveň potvrzuje i dnešní přírůstek. Telefon nebude rozhodně žádným tahounem v nabídce, neboť ani výrobce mu nevěnoval takřka žádnou pozornost a jen ho zařadil v tichosti do prodeje.

Slabý průměr

V čele stojí 5,5palcový IPS displej s HD+ rozlišením, který je doplněn o základní 5megapixelovou kamerku. Srdcem zařízení je osmijádrový procesor Snapdragon 435 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, 2GB operační paměť RAM po boku 16GB interního úložiště rozšiřitelné o dalších 256 GB po vložení paměťové microSD karty. V jednolitém těle o tloušťce 8,57 mm se ukrývá baterie s kapacitou 3 000 mAh.

Záda jsou osazena pouze 13megapixelovým senzorem fotoaparátu a přisvětlovací LED diodou. Uživatelským prostředím vás doprovodí operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Mezi zbývající prvky výbavy lze zařadit 3,5mm jack pro sluchátka, podporu LTE sítí, funkci dual-SIM, WiFi, FM rádio, Bluetooth 4.2 či vstup pro microUSB kabel. Prodejci začnou v nejbližších dnech nabízet dvě barvy (černá, modrá) za cenu už od 150 dolarů (tj. cca 3 435 Kč).

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim