reklama

Motorola v tichosti oznámila Moto E6

Motorola v tichosti oznámila Moto E6
2019-07-27T19:30:40+01:00
• 27. 7. 2019

Společnost Motorola utnula velké množství spekulací kolem modelu s názvem Moto E6 a konečně jej ukázala v oficiální podobě. Samotná série E vesměs zahrnuje zařízení charakteristická pro nižší střední třídu, což zároveň potvrzuje i dnešní přírůstek. Telefon nebude rozhodně žádným tahounem v nabídce, neboť ani výrobce mu nevěnoval takřka žádnou pozornost a jen ho zařadil v tichosti do prodeje.

Slabý průměr

V čele stojí 5,5palcový IPS displej s HD+ rozlišením, který je doplněn o základní 5megapixelovou kamerku. Srdcem zařízení je osmijádrový procesor Snapdragon 435 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, 2GB operační paměť RAM po boku 16GB interního úložiště rozšiřitelné o dalších 256 GB po vložení paměťové microSD karty. V jednolitém těle o tloušťce 8,57 mm se ukrývá baterie s kapacitou 3 000 mAh.

Záda jsou osazena pouze 13megapixelovým senzorem fotoaparátu a přisvětlovací LED diodou. Uživatelským prostředím vás doprovodí operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Mezi zbývající prvky výbavy lze zařadit 3,5mm jack pro sluchátka, podporu LTE sítí, funkci dual-SIM, WiFi, FM rádio, Bluetooth 4.2 či vstup pro microUSB kabel. Prodejci začnou v nejbližších dnech nabízet dvě barvy (černá, modrá) za cenu už od 150 dolarů (tj. cca 3 435 Kč).

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim