reklama

Facebook pozmění názvy Instagramu a WhatsAppu

Facebook pozmění názvy Instagramu a WhatsAppu
2019-08-03T15:00:00+02:00
• 3. 8. 2019

Zdroj: The Verge

Facebook propojí WhatsApp, Messenger a Instagram, ale zatím nevíme, kdy se tak stane. Rozhodně se nebude jednat o lehký úkol, a to i z pohledu marketingu. Nyní se ale asi blíží první veřejný krok, kterého si všimnou i běžní uživatelé. Brzy se dočkáme změny u sociální sítě Instagram a komunikační platformy WhatsApp.

WhatsApp bude možné používat na větším počtu zařízení

Instagram a WhatsApp s novými názvy

Už je to nějakou dobu, co Facebook koupil Instagram a WhatsApp. Mohli jsme se obávat, že dojde k nějaké integraci a postupnému rušení původních služeb. Naštěstí se služby zachovaly a spíše od té chvíle posilují své postavení. Web The Information obdržel informace od tří zdrojů, že se plánuje změna názvů těchto služeb.

Konkrétně se máme dočkat změny názvu Instagram na Instagram From Facebook. To samé se odehraje u komunikační služby, tedy WhatsApp From Facebook. Následně tiskový mluvčí Facebooku potvrdil tuto informaci. Oficiální vyjádření se zmiňuje o jasnější přehlednosti služeb a komu patří. Chtějí tak otevřeně uživatelům jednoznačně ukázat, že za službami stojí Facebook.

Na druhou stranu zde lze vyčíst, že Facebook chce více zásluh, když jsou obě služby tak populární. Z našeho pohledu se spíše jedná na připravované propojení služeb, kdy budou moci uživatelé komunikovat napříč platformami. V tuto chvíli není přesně známo, kdy se odehraje změna názvů, ale bude viditelná všude, i v názvech samotných aplikací v obchodech.

Zdroj: theinformation.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat