reklama

Letní akce od O2 – sledování O2 TV HBO a Sport Pack zdarma až na dva měsíce

Letní akce od O2 – sledování O2 TV HBO a Sport Pack zdarma až na dva měsíce
2019-07-24T15:00:39+02:00
• 24. 7. 2019

Letošní letní akce mobilních operátorů jsou různorodě. Pokud si potrpíte na data, nabízí se například T-Mobile, který všem poskytuje neomezené připojení k internetu. Vodafone se rozhodl rovnou pro představení neomezeného tarifu, který má omezenou rychlost připojení. Čekali jsme, s čím se vytasí O2. Mysleli jsme si, že se bude jednat o dočasné navýšení FUP nebo se představí nový tarif. Místo toho toho zde ale máme možnost sledování televizních programů zdarma.

O2 TV HBO a Sport Pack zdarma

O2 si připravilo letní akci zahrnující dva televizní balíčky O2 TV HBO a Sport Pack. V sobě kombinují HBO, HBO 2, HBO 3, O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis a ČT sport. Vše je zdarma, byť pro aktivaci musíte zadat svou platební kartu. O2 si ji ověří strhnutím jedné koruny, ale následně ji vrátí.

„Všem zájemcům nabízíme až na dva měsíce zdarma ochutnávku těch nejlepších filmů, aktuálních seriálových hitů, jako jsou Sedmilhářky nebo Příběh služebnice, i exkluzivního sportu včetně nejvyšší české fotbalové FORTUNA:LIGY, UEFA Ligy mistrů, tenisového okruhu WTA, galavečerů MMA nebo hokejové extraligy,“ popisuje ředitelka O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková.

Letní akci jde zdarma aktivovat od 25. července do 22. září 2019 a automaticky se prodlužuje vždy na dalších 30 dní.  Po uplynutí doby zdarma bude uživatel upozorněn na končící dobu. Pokud si bude chtít balíčky ponechat, bude muset platit 299 Kč měsíčně.

O2 uvádí ve své tiskové zprávě, že tyto balíčky jsou pro kohokoliv. Není zde jakékoliv omezené, takže je jedno, jestli jste již klienty O2 či nikoliv. Dokonce i placená verze je bez úvazku a lze ji kdykoliv zrušit. Navíc můžete sledovat tyto kanály i na mobilním telefonu skrze oficiální aplikaci O2TV. Jedná se o poměrně zajímavou nabídku, ale přichází v době, kdy vlastně minimum lidí sleduje televizi a raději se věnuje venkovním aktivitám, když je pěkné počasí.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat