reklama

Netflix má ještě levnější předplatné, ale dostupnost je značně omezená

Netflix má ještě levnější předplatné, ale dostupnost je značně omezená
2019-07-24T13:27:07+01:00
• 24. 7. 2019

Zdroj: Gizmochina

1

Delší dobu jsme mohli závidět jiným zemím, že mají k dispozici streamovací službu Netflix, která nejenže nabízí sledování filmů z běžné produkce, ale nabízí i vlastní tvorbu, která se těší velkému zájmu. Už od roku 2016 se ale služba nabízí i v České republice. Mnozí ale neuvažují o zaplacení, jelikož se jim zdá cena příliš vysoká, nebo by službu nevyužili.

Netflix je dostupný v Česku

Netflix představil nejlevnější předplatné

V tuto chvíli se nabízí nejlevnější verze streamovací služby za 199 Kč měsíčně. Pokud ale chcete HD obsah a možnost sledovat na dvou obrazovkách, tak si musíte připlatit 60 Kč. Nejdražší verze za 319 Kč nabízí Ultra HD videa a možnost sledování na čtyřech obrazovkách.

Tyto ceny nejsou nějak závratné, ale stále se nabízí potenciální růst, pokud by byla služba levnější. Netflix testoval novou verzi již v tomto roce, ale až nyní došlo na oficiální představení. Konkrétně byla zavedena verze Netflix Mobile, z čehož je jasné, že sledování bude umožněno jen na mobilním zařízení. V ceně je zahrnuto sledování jen na jednom displeji a kvalita videa je SD.

Už i Netflix testuje Stories (Příběhy) ve svých aplikacích

Cena byla nastavena 199 indických rupií, což je v přepočtu 66 Kč. Z toho vám asi také vyplývá, že novinka je v tuto chvíli určena jen pro indický trh, kde se nabízí vskutku velký a nevyužitý trh. Otázkou je, jestli se tato verze nerozšíří. Ostatně asi umí nalákat více, než verze Basic za 199 Kč.

Platili byste za Netflix Mobile?

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Žurek

24. 7. 2019, 14:14
Android aplikace

Jsem zvědavý, zda se to rozšíří, ale jsem už zhýčkaný fullHD kvalitou ????????Pro autora: Poslednímu odstavci by neuškodila korektura.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim