reklama

Snapchat chystá novinky, jde o menší závod s Instagramem

Snapchat chystá novinky, jde o menší závod s Instagramem
2019-06-09T15:00:33+01:00
• 9. 6. 2019

Snapchat se rozhodně zapsal do historie díky dočasným příběhům (Stories), tedy obsahu, který zmizí po nějaké době. Dnes je tato funkce rozšířena napříč různými aplikace, službami a dokonce již míří i třeba do aplikace Netflix. Nelze těžit jen na původní funkci a musí vyvíjet novinky kvůli konkurenceschopnosti. Nyní se připravují u Snapchatu vylepšení, která mohou nabídnout zajímavé možnosti.

Snapchat a události

První novinky se týká možnosti přidání pozvánky ke skupinovému chatu. Zde není jasné, jestli se Snapchat neinspiroval u konkurence v podobě Instagramu, jelikož podobnou funkci také připravuje, o čemž jsme vás informovali.

Další, možná významnější novinkou může být systém událostí. Jane Manchun Wong (@wongmjane) objevila v aplikaci Snapchat části, které ukazují na možnosti vytváření událostí a následně i pozvánek. Novinka se bude nacházet u správy profilu, kde budete moci vytvořit událost, kde se dá zaznamenat poloha a také čas, samozřejmostí je i název. Tuto novinku mohou využít v budoucnu zejména firmy.

Poslední vylepšení se týká vylepšení odběrů, kde si budete moci nechat zobrazit skryté kanály. Kromě toho také budete moci vybrat oblasti zájmu. Nyní samozřejmě záleží na samotném testování a vývoji. Není jasné, kdy se dočkáme těchto novinek.

Zdroje: twitter.com, twitter.com, twitter.com, phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim